Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | Panevėžys – Vojvodina 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ašdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – BATE 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Apollon Limassol – Žilina 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kardžali – Beer Ševa 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Basilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoň – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
CS Petrocub
0:1 (0:1)
Sivasspor
Čtvrtek 22.07.2021, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Evropská konferenční liga (předkola) • 2. předkolo

Je dobojováno. Hosté nakonec vezou z Kišiněva hubenou výhru 1:0, kterou zařídil jediným gólem zápasu už v 17. minutě Osmanpasa. Domácí celek měl především v první půli dobré šance na vyrovnání, ale neuspěl. Ve druhém poločasu už branku soupeře jen těžko dobýval. Naopak, v nastaveném čase mohl přidal druhý gól z penalty Yatabaré, ale penaltu neproměnil. S ohledem na fakt, že již neplatí pravidlo o venkovních gólech, tak může být odveta ještě zajímavá. (20:55:45)

90+6

90+5
    Yatabaré kopnul penaltu placírkou k levé tyči domácí branky, gólman Meira ale balon bravurně vyrazil!

90+5
    Žlutou kartu dostává Ndzomo (CS Petrocub).
    90+3. Penaltový zákrok Ndzomoa

90+3
    Hosté se v závěru dostali ještě do ojedinělé šance a bude z toho pokutový kop!

90+2
    Hosté s balonem na půlce spěchat nebudou. Aut poslali jen na polovinu soupeře, kde míč sebral gólman Meira.

90+1
    Střídání byla nakonec dvě a dlužíme Vám ještě jednu informaci, nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Pedro Henrique, přichází Karay Altinay.
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází FaycalFajr, přichází Ziya Erdal.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby a hosté chystají ještě minimálně jedno střídání.

89
    Domácí zkusili vyslat dlouhý balon vzduchem za hostující obranu, jenže před Plăticou jej stačil sebrat vyběhnuvší brankář Vural.

87
    A ani teď to nebylo úplně gólové zakončení. Gulceac dostal dobrý balon směřující do vápna, jenže hostující obranná past sklapla včas a rána domácího fotbalisty byla zblokována.

86
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Vladimir Ambros, přichází Alexandru Bejan.
    85. Sandův pokus lapil brankář Vural

85
    Jsou to spíše takové náznaky šancí pro Petrocub. Sandu dobíhal na rychlý balon po pravé straně, který ještě stihl, jeho přízemní centr vyslaný před branku ale vleže lapil gólman Vural.

84
    Krev žilách teď možná trochu ztuhla domácím fanouškům poté, co riskantně rozehrával brankář Meira. Pro domácí ale nakonec vše dobře dopadlo.

83
    Domácí obléhají Vuralovu branku v posledních minutách hry a k tlaku jim dopomohly i dva rohové kopy. Jenže ani jeden z centrů Gulceaca nedokázali přetavit ve vyrovnání.

81
    Domácí po předchozím faulu hostů rozehrávali volný kop nalevo od hostující šestnáctky, Sandův polocentr-polostřela ale byl zablokován.