Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 1. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Do 48 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Osma - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Osma - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: J. Foroughi (IRI) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: R. Carapaz (ECU) (kon.) |
Smíšená družstva - osmifinále | (kon.) | | | Smíšená družstva - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhry - předkolo, smíšená čtyřhra - osmifinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Kvalifikace mužů | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrálie | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - Indie | 2:3 (kon.) |
Nizozemsko - Belgie | 1:3 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 1:1 (kon.) |
Velká Británie - Jižní Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Německo | 1:7 (kon.) |
Nizozemsko - Indie | 5:1 (kon.) | | | Irsko - Jižní Afrika | 2:0 (kon.) |
Japonsko – USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada – Austrálie | 5:8 (kon.) |
Jihoafrická republika – Španělsko | 4:29 (kon.) | | | Čína – ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Vítěz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Vítěz: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
konec
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy)
Vítězka: J. H. Duestadová (NOR)
Milan Huppert
Startovní listina
1. Jeanette Hegg Duestadová (NOR)
2. Aneta Stankiewiczová (POL)
3. Tehani Egodawelaová (SRI)
4. Jolyn Beerová (GER)
5. Šiori Hirataová (JAP)
6. Apurvi Chandelaová (IND)
7. Elise Collierová (AUS)
8. Kanykei Kubanychebekova (KYR)
9. Oceanne Mullerová (FRA)
10. Živa Dvoršaková (SLO)
11. Nina Christenová (SUI)
12. Maria Martynovová (BLR)
13. Naruka Nakagučiová (JAP)
14. Eszter Meszarosová (HUN)
15. Jenny Steneová (NOR)
16. Čchien Jang (CHN)
17. Jessie Kapsová (BEL)
18. Nikola Šarounová (CZE)
19. Fernanda Russová (ARG)
20. Elavenil Valarivanová (IND)
21. Muchtasar Tochirovová (UZB)
22. Yesugen Oyunbatová (MGL)
23. Katarina Rose Kowplosová (AUS)
24. Mary Carolynn Tuckerová (USA)
25. Eglys Yahima de la Cruzová (CUB)
26. Houda Chaabiová (ALG)
27. Lenchu Kunzangová (BHU)
28. Tatjana Djekanovićová (BIH)
29. Rikke Maeng Ibsenová (DEN)
30. Fatemeh Karamzadehová (IRI)
31. Ying-Shin Lin (TPE)
32. Sanja Vukašinovićová (SRB)
33. Luna Solomonová (EOR)
34. Alzahraa Shabanová (EGY)
35. Alison Marie Weiszová (USA)
36. Seonaid McIntoshová (GBR)
37. Anastasija Galašinová (ROC)
38. Anna Nielsenová (DEN)
39. Armina Sadeghianová (IRI)
40. Andrea Arsovićová (SRB)
41. Lu-jao Wang (CHN)
42. Kalpana Pariyarová (NEP)
43. Julija Karimovová (ROC)
44. Heemon Park (KOR)
45. Snježana Pejčićová (CRO)
46. Kwon Un-hje (KOR)
47. Qian Xiu Adele Tan (SGP)
48. Sofia Ceccarellová (ITA)
49. Vidya Rafika Rahmatan Toyyibaová (INA)
50. Laura-Georgeta Ilieová (ROU)
1. Jeanette Hegg Duestadová (NOR)
2. Aneta Stankiewiczová (POL)
3. Tehani Egodawelaová (SRI)
4. Jolyn Beerová (GER)
5. Šiori Hirataová (JAP)
6. Apurvi Chandelaová (IND)
7. Elise Collierová (AUS)
8. Kanykei Kubanychebekova (KYR)
9. Oceanne Mullerová (FRA)
10. Živa Dvoršaková (SLO)
11. Nina Christenová (SUI)
12. Maria Martynovová (BLR)
13. Naruka Nakagučiová (JAP)
14. Eszter Meszarosová (HUN)
15. Jenny Steneová (NOR)
16. Čchien Jang (CHN)
17. Jessie Kapsová (BEL)
18. Nikola Šarounová (CZE)
19. Fernanda Russová (ARG)
20. Elavenil Valarivanová (IND)
21. Muchtasar Tochirovová (UZB)
22. Yesugen Oyunbatová (MGL)
23. Katarina Rose Kowplosová (AUS)
24. Mary Carolynn Tuckerová (USA)
25. Eglys Yahima de la Cruzová (CUB)
26. Houda Chaabiová (ALG)
27. Lenchu Kunzangová (BHU)
28. Tatjana Djekanovićová (BIH)
29. Rikke Maeng Ibsenová (DEN)
30. Fatemeh Karamzadehová (IRI)
31. Ying-Shin Lin (TPE)
32. Sanja Vukašinovićová (SRB)
33. Luna Solomonová (EOR)
34. Alzahraa Shabanová (EGY)
35. Alison Marie Weiszová (USA)
36. Seonaid McIntoshová (GBR)
37. Anastasija Galašinová (ROC)
38. Anna Nielsenová (DEN)
39. Armina Sadeghianová (IRI)
40. Andrea Arsovićová (SRB)
41. Lu-jao Wang (CHN)
42. Kalpana Pariyarová (NEP)
43. Julija Karimovová (ROC)
44. Heemon Park (KOR)
45. Snježana Pejčićová (CRO)
46. Kwon Un-hje (KOR)
47. Qian Xiu Adele Tan (SGP)
48. Sofia Ceccarellová (ITA)
49. Vidya Rafika Rahmatan Toyyibaová (INA)
50. Laura-Georgeta Ilieová (ROU)
Norku ve finále doplní Jihokorejky Park Hui-mun a Kwon Un-hje, Američanka Mary Carolynn Tuckerová, Francouzka Oceanne Mullerová, Číňanka Jang Čchien, Švýcarka Nina Christenová a Ruska Anastasija Galašinová.
Do kvalifikace se zapojila i česká reprezentantka Nikola Šarounová, které se ale nedařilo a v celkovém součtu obsadila až 41. příčku.
1. Jeanette Hegg Duestadová (NOR) 632,9 bodu
2. Park Hui-mun (KOR) 631,7
3. Mary Carolynn Tuckerová (USA) 631,4
4. Kwon Un-hje (KOR) 630,9
5. Oceanne Mullerová (FRA) 630,7
6. Jang Čchien (CHN) 628,7
7. Nina Christenová (SUI) 628,5
8. Anastasija Galašinová (ROV) 628,5
...
41. Nikola Šarounová (CZE) 618,4