Hiroki Muto (JPN) – Itay Shanny (ISR) 3:7
    Tarundeep Rai (IND) – Olexij Hunbin (UKR) 6:4
    Luis Alvarez (MEX) – Takaharu Furukawa (JPN) 3:7
    Thomas Chirault (FRA) – Gijs Broeksma (NED) 4:6
    Patrick Huston (GBR) – Marcus D'Almeida (BRA) 1:6
    Jean-Charles Valladont (FRA) – Sjef van den Berg (NED) 3:7

Wang Ta-pcheng (CHN) – Khairul Anuar Mohamad (MAS) 5:6
    Itay Shanny (ISR) – Tarundeep Rai (IND) 6:5
    Takaharu Furukawa (JPN) – Gijs Broeksma (NED) 6:5
    Marcus D'Almeida (BRA) - Sjef van den Berg (NED) 7:1 (07:42:44)

Dopolední blok skončil.

Van den Berg končí. Ve čtvrtém setu dominoval se skóre 26-24 D'Almeida, který vítězí 7:1 a postupuje do osmifinále.

28-27 vítězí brazilský lukostřelec, který se ujímá vedení už 5:1!

Druhý set nabídl pěknou přestřelku s celkem třemi desítkami. V závěru ale také s chybami Nizozemce a D'Almeida vítězí 29-26.

Úvodní sada končí remízou 27-27 a body se půlí.

Chystá se poslední duel dopoledního programu. A v něm se střetnou D'Almeida a van den Berg.

Sjef van den Berg postupuje do druhého kola, které se uskuteční za zhruba 30 minut. V pátém setu vítězí 26-23 a celkově 7:3.

Čtvrtý se půlí za stavu 25-25. Takže skóre je 5:3 pro van den Berga.

Třetí set přinesl velké chyby obou závodníků. Nakonec po výhře 24-21 se raduje ze dvou bodů Nizozemec. Francouz trefil šest a sedmičku.

Tentokrát v poměru 26-25 slaví Nizozemec van den Berg.

Valladont slaví výhru 25-24 a jde do vedení.

Francouz Valladont a Nizozemec van den Berg obstarají poslední zápas v rámci prvního kola v tomto dopoledním bloku.

Jenže on čtvrtý set rovnou vyhrál a postupuje tedy do druhého kola po výhře 6:1!

D'Almeida vyhrává další dva sety 27-24 a 27-20! Vede 5:1 a míří za postupem, stačí mu jedna remíza.

První set končí remízou 24:24.

Nyní se představí poslední čtyři střelci v tomto dopoledním bloku. Čeká je posléze i druhé kolo. K terčům vyráží Patrick Huston a Marcus D'Almeida.

Furukawa trefuje desítku a postupuje do osmifinále!

Furukawa v pátém setu neudržel šípky kolem devítky a prohrává 25:29. Od Broeksmy to byl pro změnu téměř dokonalý set. A rozhodnout musí rozstřel.