Naomi Folkardová (GBR) – Wu Ťia-sin (CHN) 2:6
    Miki Nakamuraová (JPN) – Marie Horáčková (CZE) 6:2
    Amal Adamová (EGY) – Jang Min-če (KOR) 0:6
    Casey Kaufholdová (USA) – Ines de Velascová (ESP) 7:3
    Nguyet Do Thi Anh (VIE) – Ren Hajakawaová (JPN) 5:6
    Azusa Jamaučiová (JPN) – Urantungalag Bishindeeová (MGL) 6:2
    Hanna Marusavová (BLR) – Lisa Unruhová (GER) 6:4

Sarah Bettlesová (GBR) – Wu Ťia-sin (CHN) 2:6
    Miki Nakamuraová (JPN) – Jang Min-če (KOR) 6:2
    Casey Kaufholdová (USA) - Ren Hajakawaová (JPN) 2:6
    Azusa Jamaučiová (JPN) – Hanna Marusavová (BLR) 0:6 (07:54:11)

Česká reprezentantka Marie Horáčková se v prvním kole závodu neprosadila a neprobojovala se do druhého kola, když prohrála s Japonkou Miki Nakamuraovou. Těšit ji ale může to, že Nakamuraová posléze zvládla i druhé kolo a prošla do osmifinále, tedy Horáčková vypadla s lukostřelkyní, která skončí mezi šestnáctkou nejlepších.

Závod skončil.

Marusavová vítězí i ve třetím setu, tentokrát v poměru 27-26 a celkově vyhrává 6:0! Postupuje do osmifinále.

I přes pětku ve druhé sérii se Marusavové povedlo vyhrát druhý set 23-22!

Marusavová zvládla první sadu lépe než její soupěřka a bere dva body za výhru 26-24.

Chystá se poslední duel mezi Jamaučiovou a Marusavovou.

Poslední duel dopoledního bloku odstartuje zhruba za 13 – 15 minut.

Poslední set končí remízou 25-25, což Marusavové stačí k postupu do druhého kola! Vítězí 6:4.

Ani tentokrát se Němka nevyhnula chybě, ale sedmička jí nakonec nevadí. Marusavová totiž trefila šestku a prohrává tuto sadu 24-25.

5, 8, 7 – to je zápis Němky Unruhové, kterou Marusavová deklasuje 25-20. Hodně nevyrovnané výkony německé závodnice, naopak Marusavová si drží svůj průměr a to jí bohatě stačí.

Unruhová začala druhý set desítkou a devítkou, ale pak dala pětku. Má štěstí, že Marosavová trefuje posledním šípem sedmičku a set se tak půlí.

Unruhová se ustřelila a poslala šíp do dvojky! První set jasně prohrává.

Posledním duelem v rámci prvního kola bude souboj Marusavové a Unruhové.

Azusa Jamaučiová je postupující do druhého kola, když ji nezastavila ani trefená sedmička v průběhu čtvrtého setu. Bishindeeovou poráží 6:2.

Japonka otáčí na 4:2! Ve třetím setu zvítězila 26-23 a Bishindeeová z Mongolska se dostává pod tlak.

Jamaučiová ve druhém setu těsně vítězí 24-23.

Úvodní set nabídl hned tři sedmičky. Bishindeeová zvládla souboj lépe a získává první set v poměru 25-23.

Poslední čtyři závodnice se chystají k zápasům prvního kola v tomto dopoledním bloku. Jako první jdou k terčům Jamaučiová a Bishindeeová.