Uh. Brod – Slovácko B 3:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – D. Benešov 1:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:1 (1:1)
FC Dolní Benešov
Pátek 30.07.2021, 17:30 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Děkuji za pozornost a ještě jednou se omlouváme za technické potíže, které ale nebyly na naší straně. Pěkný zbytek pátečního večera. (19:48:40)

Velké Meziříčí a Dolní Benešov si tak po prvním odehraném kole do tabulky připíší po jednom bodu. Obě branky byly k vidění ještě v prvním poločase. Do vedení se dostal Dolní Benešov po hlavičce Kubíka, který míč usměrnil za záda gólmana Velkého Meziříčí. Gól do šatny dostali hosté od Antonína Plichty, který také zakončoval hlavou, stejně jako soupeř Kubík.

90+5

Pokud se povede vyřešit technické problémy, které nejsou na naší straně, budu Vás o zápase dále informovat.

Z technických důvodů Vám nejsme schopni nabídnout podrobný komentář k druhému poločasu. Děkujeme za pochopení.

90+5
    Žlutou kartu dostává Baránek (FC Dolní Benešov).

90+1
    Žlutou kartu dostává Dolejš (FC Velké Meziříčí).

80
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Urbánek, přichází Malata.

80
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Blahuta, přichází Hrdlička.

66
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šuta, přichází Bouček.

49
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Latka.

46
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Wojatschke, přichází Sobek.

46

Druhá polovina začne zhruba v 18:35.

První poločas nám nabídl dvě branky. První branku vsítili hosté z Dolního Benešova. Druhé branky se pak fanoušci dočkali v závěru první půlky, když hlavičkou doťukl centr Demetera Antonín Plichta. Hra byla jinak poměrně vyrovnaná, šance byly na obou stranách.

45+1
    45+1. PLICHTA - 1:1

45+1
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! Hosté dostávají gól do šatny! Na centr Demetera si naskočil na zadní části branky ANTONÍN PLICHTA a srovnává skóre!

45
    Šuta zkusil překvapit brankáře Dolního Benešova střelou ze zhruba 20 metrů, ale jeho pokus minul cíl.