Šamorín – Slovan Bratislava U21 6:0 (kon.) | Podbrezová – Rohožník 2:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
2:1 (0:0)
FC Rohožník
sk Pátek 30.07.2021, 18:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 2. kolo

Napokon už hostia nedokázali v tých posledných sekundách dačo nebezpečné vymyslieť a tak Podbrezová vyhráva doma 2:1! Za stavu 2:0 ešte domáci Godál zahodil pokutový kop. Rohožník v druhom polčase svoju hru zlepšil, ale gól prišiel veľmi neskoro. Je to však povzbudenie do ďalších zápasov.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera! (19:48:08)

90+2

90+1
    Rohožník dáva gól!
    Tak predsa len sa aj hostia dočkali gólu v tomto zápase! Rohožník dáva svoj prvý gól v druhej lige, čo je historický moment a zrazu je tu dráma v nadstavenom čase. Frimmelov center pred bránu nedokázal brankár Ludha vyraziť a hlavou loptu usmernil do siete MARTIN PRIVREL – 2:1! Brankár domácich nemá čisté svedomie pri tomto góle.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Ešte sme sledovali rohový kop domáceho celku. Zakončenie od Kováčika neprešlo cez hráčov Rohožníka.

88
    Podbrezová je stále veľmi aktívna, ešte skúša pridať jeden gól.

87
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Galčík, prichádza Barbora.

86
    Sme už v samom závere tohto stretnutia v Podbrezovej. Vyzerá to, že tri body zostanú doma. Ešte sa zrejme realizuje jedno posledné striedanie na domácej strane.

85
    Striedanie v tíme FC Rohožník: z ihriska odchádza Škuta, prichádza Ambra.

85
    Striedanie v tíme FC Rohožník: z ihriska odchádza Milota, prichádza Kiss.

84
    Kolena dnes spravil toľko výborných zákrokov, čo by stačilo aj na viacej zápasov! Hneď dva nebezpečné pokusy teraz zneškodnil brankár hostí.

83
    Rohový kop hostia pohodlne ubránili a už majú loptu na svojich kopačkách.

82
    Brankár hostí Kolena si dnes zaslúži veľkú pochvalu, predviedol ďalší fantastický zákrok! Pavúk ani na ďalší pokus ho prekonať nedokázal, jeho hlavičku z tesnej blízkosti Kolena bravúrne vyrazil na rohový kop!

81
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Domáci smerujú za troma bodmi.

80
    Už teraz môžeme konštatovať, že hostia zlepšili svoj výkon v druhom polčase, ale zatiaľ to nestačilo na žiadne nebezpečné ohrozenie domácej brány.

79
    Striedanie v tíme FC Rohožník: z ihriska odchádza Bekö, prichádza Tomovič.

78
    Mohlo to byť 3:0! Center pred bránu hostí prepadol na Pavúka, ale jeho zakončenie nožničkami dokázal brankár Kolena vyraziť do bezpečia!