Přepeře – Teplice B 3:3 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.) | Velvary – Liberec B 2:0 (kon.)

Tým Teplice B právě vstřelil branku!
    Hosté v samotném závěru srovnávají stav a zřejmě si tak odvezou cenný bod! Hrdinou okamžiku je LADISLAV KODAD.

78
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Domácí potřetí v utkání strhávají vedení na svou stranu a přibližují se k vítězství! Prosadil se kapitán JAROSLAV NESVADBA.

57
    Na góly bohaté utkání pokračuje! MAREK VOBECKÝ srovnává na 2:2.

46
    Skvělý nástup domácích do druhého poločasu! Hned po minutě hry strhl vedení zpátky na jejich stranu JAKUB SYNEK.

40
    Hosté využívají jednu ze svých prvních příležitostí v zápase a srovnávají skóre! Trefil se devatenáctiletý MATYÁŠ VACHOUŠEK – 1:1.

18
    Domácí se ujali vedení z pokutového kopu! Ten proměnil zkušený LADISLAV MARTAN.

Martin Augustin

Branky: 18. Martan (pen.), 46. Synek, 78. Nesvadba – 40. Vachoušek, 57. Vobecký, 90+4. Kodad

Karty:   75. Martan (PRP) – 17. Krunert (TEB), 21. Hasil (TEB)

FK Přepeře: Truksa – Janošík (71. Tvaroha), Nesvadba (C), Knejzlík, Novotný – Pavlata, Novák – Martan (77. Elbel), Bulíř, Dvořák (71. Prokopec) – Synek (85. Tobiáš).
    Náhradníci: Čamrda – Tobiáš, Tvaroha, Elbel, Prokopec.

FK Teplice B: Němeček – Hora (81. Kovalčík), Vobecký, Liška, Krunert (C), Ljevakovič, Hasil, Vachoušek (49. Procházka), Lukáš (67. Čítek), Kodad, Švanda.
    Náhradníci: Četverik – Hural, Sinu, Kovalčík, Čítek, Procházka.

Rozhodčí: Lerch – Vrchota, Novotný