Přepeře – Teplice B 3:3 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.) | Velvary – Liberec B 2:0 (kon.)
Živanice – Zbuzany 0:1 (kon.)
TJ Sokol Živanice
0:1 (0:0)
FK Zbuzany 1953
Sobota 31.07.2021, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Ode mne je to již vše. Přeji pěkný večer. (18:56:45)

Zápas úvodního kola ČFL mezi týmy TJ Sokol Živanice a FK Zbuzany 1953 je za námi. Z vítězství a zisku tří bodů se nakonec radují hosté, když za ně rozhodl v 67. minutě svou trefou Petr Hampl. Zápas byl poměrně vyrovnaný, aktivita hostů v první polovině druhého poločasu jim ale přinesla rozhodující náskok.

90+5

90+5
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Novák, přichází Blažek.
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Hampl, přichází Azi.

90+4
    Protečovaný dlouhý nákop domácího gólmana skončil až u jeho protějška na druhé straně hřiště, který jej v klidu sebral do svých rukavic.

90+2
    Frydrych musel svým vyběhnutím překazit další protiútok soupeře a to se mu podařilo.

90+1
    Nyní se hraje už nastavení. Zbuzany si svůj jednogólový náskok nejspíše už zvládnou pohlídat.

90
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Hosté šli do přečíslení, to ovšem hned nezakončili. Stalo se tak až po chvíli a přihrávce na levou stranu vápna, když gólman nebyl v ideálním postavení. Střela ovšem přeletěla nejen dva obránce na brankové čáře, ale i břevno.

89
    Blíží se nám konec základního hracího času a Zbuzany se zatím v klidu drží ve vedení.

87
    Žlutou kartu dostává Gašpar (TJ Sokol Živanice).

86
    Jeden z hostů nyní byl po zákroku soupeře nějakou dobu na trávníku a pochopitelně úplně se svým vstáváním úplně nespěchal.

85
    Nyní musel už hostující gólman zasahovat, se střelou soupeře z úhlu z pravé strany pokutového území si celkem bez problémů poradil.

84
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Gašpar.

84
    Další útok Zbuzan už byl fotbalovější a vypadal celkem nadějně, ke střele ale z důvodu až předržování balonu ale nakonec nedošlo.

82
    Dlouhý nákop skončil až u domácího brankáře, který se snaží co nejrychleji rozehrát opět na své spoluhráče.

81
    Zbuzany zase naopak ušetřily několik desítek sekund na polovině soupeře a čas se tak pomalu začíná domácím krátit.

79
    Brankář Soukup však minimálně od vstřeleného gólu svého týmu nemusel snad ani jednou zasahovat, domácí tak musejí ještě výrazně přidat, aby se jim podařilo vyrovnat.

78
    Živanice již výrazně více drží míč, soupeř se nejspíš více zatáhl a bude se snažit pečlivě bránit svůj náskok.

76
    Fotbalisté Zbuzan v posledních minutách celkem hodně faulují, nejčastěji to bývá z taktických důvodů, aby se soupeř nedostal do nějakého nebezpečného protiútoku.