KFC Komárno – Žilina B 1:1 (kon.) | Púchov – Bardejov 1:1 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 0:0 (kon.)
KFC Komárno
1:1 (1:0)
MŠK Žilina B
sk Sobota 31.07.2021, 17:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 2. kolo

Druhé kolo sa medzi Komárnom a Žilinou B končí remízou 1:1, keď Komárno v prvom polčase poslal do vedenia Domonkos, ale domáci náskok päť minút pred koncom riadneho hracieho času stratili, pretože exkluzívny gól strelil Patrik Leitner, ktorý bude určite horúcim kandidátom aj na gól sezóny. Remíza je spravodlivým výsledkom, pretože hostia si vyrovnanie zaslúžili za svoj útočný prejav, ktorý začali praktikovať po inkasovanom góle od Domonkosa. Napokon sa dočkali a bol to naozaj výstavný gól od Leinera. Ja vám ďakujem za pozornosť a pri sledovaní druhej slovenskej najvyššej futbalovej ligy sa teším znova nabudúce! (18:52:04)

90+1

90+1
    Keďže sa hrá bez prerušenia, tak nám beží už jedna nadstavená minúta a je vidieť, že obe mužstvá už nebudú riskovať a budú spokojné s deľbou bodov.

90
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Šnajder, prichádza Capko.

89
    Pastorek nedobehol prihrávku od Šmehyla, preto ani táto akcia Komárna neprinesie príležitosť na strelenie víťazného gólu.

88
    Domáci rozohrávali štandartnú situáciu vďaka Domonkosovi, ale Belkova reakcia bola správna a dokázal loptu vyboxovať.

87
    Komárno tak nevydržalo v defenzíve bez nuly, aj keď pri góle Leitnera neurobil chybu asi žiadny hráč, pretože z takej diaľky padajú góly len zriedkavo, ale našťastie pre Žilinu to bol tento prípade.

85
    MŠK Žilina B dáva gól! Exportný gól strieľa PATRIK LEITNER, ktorý si loptu trochu naviedol na svoju pravačku, ale aj tak to bola naozaj diaľka. To však žilinskému hráčovi nevadilo, pretože loptu trafil fantasticky a Bréda sa naťahoval márne! Hostia tak dokázali vyrovnať tesne pred koncom zápasu.

84
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Cicek, prichádza Gomola.

84
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Bari, prichádza Kaňuch.

83
    Žltú kartu dostáva Abrahám (KFC Komárno).

82
    Abrahám sa rýchlo zapojil do útoku Komárna a vybojoval dôležitý roh, keď skúsene otrel loptu o Tandaru.

81
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Abrahám.

80
    Parádička od Pastoreka, ktorý si vychutnal protihráča a hlavne podržal loptu pre svoje mužstvo, čo je pre Komárno v týchto fázach dôležité.

79
    Zaujímavý ťah od trénera Radványiho, ktorý z hry stiahol Petráša, pričom ten nastúpil len na začiatku druhého polčasu a nezdalo sa, že by mal nejaké zdravotné problémy, takže asi len nejaká taktická zmena.