KFC Komárno – Žilina B 1:1 (kon.) | Púchov – Bardejov 1:1 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 0:0 (kon.)
MŠK Púchov
1:1 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 31.07.2021, 17:00 • Mestský štadión Púchov • MONACObet liga • 2. kolo

V druhom polčase sme sa už dočkali presných zásahov. Do vedenia sa dostal domáci Púchov v 54. minúte zásluhou Chrbíka a dlho to vyzeralo, že domáci zvíťazia. Prišla však 90. minúta, nariadený pokutový kop pre hostí a Da Silva ho úspešne premenil, čím stanovil konečný výsledok tohto stretnutia na 1:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte peknú sobotu! (18:51:03)

90+3

90+2
    Púchov ešte získal zaujímavý priamy kop, ale Kopičárov center odpratali hostia do bezpečia.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Bardejov dal gól!
    Je vyrovnané! Obrovská radosť hostí, Bardejov dáva svoj prvý gól v novej sezóne a ten môže tomuto celku priniesť aj prvý bod. Zodpovednosť na svoje plecia zobral LOPEZ DA SILVA JUNIOR a poslal loptu presne k tyčke, Pilbý síce smer strely uhádol, ale na túto strelu bol prikrátky. Po premenenom pokutovom kope je stav 1:1!

89
    Bola nariadená penalta pre hostí! Zemko centroval v pokutovom území loptu na Župu, ten v súboji s Lackom padol na zem a hostia dostávajú veľkú šancu na vyrovnanie!

88
    Loptu na kopačkách drží Púchov, domáci sa nemusia nikam ponáhľať.

87
    Bardejov zahrával rohový kop, ale ten nič zaujímavého nepriniesol.

86
    Šancu na vyrovnanie mal Matić! Hosuťjúci futbalista si skvelo zasekol obrancov pred pokutovým územím, ale jeho následné zakončenie bolo tečované tesne nad Pilného bránu!

85
    Záver druhého polčasu sa blíži. Púchov stále drží tesné vedenie a ma zálusk na tri body.

84
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Mráz, prichádza D. Pilný.

83
    Žltú kartu dostáva Zemko (Partizán Bardejov BŠK).

82
    Bardejov však v posledných chvíľach výrazne pohrozil. Snáď to bude zaujímavý záver tohto stretnutia.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Púchov stále vyhráva 1:0!

80
    Žltú kartu dostáva Salisu (Partizán Bardejov BŠK).

79
    Mohlo byť vyrovnané! Bardejov zahrával vôbec svoj prvý rohový kop v tomto zápase, centrovanú loptu na zadnú tyč zachytil Filipiak, poslal ju na Matića, ale jeho akrobatické zakončenie z ideálnej pozície smeruje tesne nad bránu Púchova!

78
    Hosťujúci Veličković prenikol do pokutového územia, z dobrej pozície aj zakončil, ale obrana odvrátila loptu na rohový kop!

77
    Už hostia kombinujú na útočnej polovici, domáci sa musia brániť.

76
    Púchov pohodlne kontroluje hru a drží svoje tesné vedenie o jeden gól. Uvidíme, či si Bardejov dokáže vytvoriť potrebný tlak.