Česko – Švýcarsko 3:2 (kon.) | Česko – Itálie 4:2 (kon.)
Česko
3:2 (1:1, 2:1)
Švýcarsko
Sobota 31.07.2021, 09:20 • Sportzentrum Eselriet, Illnau-Effretikon, Švýcarsko • ME v inline hokeji U16

38:19
    Tohle prostě musel Buff udělat, nechtěl-li pustit Pekaře do úniku. Zezadu mu hodil hokejky pod nohy, což byla první věc. Následně jej vzal i tělem v pádu a jsou z toho jasné dvě minuty za podrážení.

20:47
    Češi rozehrají první přesilovku v zápase. Lutz jde ven za podrážení.

15:48
    Zbytečné vyloučení na české straně. Janek se pustil do souboje s Ragazzim a do té doby to bylo v pořádku. Avšak v momentě, kdy Ragazzi vstával, jej Janek podruhé seslal k zemi, a tak to jsou dvě minuty za hrubost.

07:38
    Mozr si pomohl při návratu do obrany háčkem a pro Švýcarsko je to první přesilovka dnešního zápasu.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 14. Bohatý (Lempach), 33. Janek (Svozil), 37. Galnor – 9. Von Rohr, 35. Frick (Fosanelli)

Česko: Trnka (Pospíšil) – Svozil, Pekař, Junger, Lempach, Bohatý, Lorenz – Galnor, Janek, Mozr, Pravda, Suchyňa, Jindrák, Paulus, Lochovský
    Švýcarsko: Hrdina (Müller) – Ruchti, Lutz, Buff, Warth-Walter, Von Rohr, Ragazzi, Rickenbach, Fosanelli, Frick, Hindenalag, Neff, Bühler

Rozhodčí: Basso (ITA), Bessonová (SUI)