Česko – Švýcarsko 3:2 (kon.) | Česko – Itálie 4:2 (kon.)
Česko
4:2 (2:1, 2:1)
Itálie
Sobota 31.07.2021, 15:10 • Sportzentrum Eselriet, Illnau-Effretikon, Švýcarsko • ME v inline hokeji U16

36:43
    Italové však závěr nezvládají především hlavou. Montolli zcela zbytečně trefil u mantinelu s naprostým úmyslem loktem do hlavy Lorenze a dostává dvě minuty, za což může být ještě rád.

30:05
    Meconi rozjetého Svozila v předbrankovém prostoru podrazil a jde na dvě minuty pryč. Italové se začínají požírat dokonale sami mezi sebou a Češi naopak hrají ve velké pohodě.

30:05

20:00
    Zucca si v útoku naprosto zbytečně pomohl háčkem a první dvě minuty třetiny stráví na trestné lavici.

15:05
    Přibrzdit je může první oslabení v utkání. Tomáš Lorenz si při útočení pomohl seknutím do protihráčovy hole a putuje na trestnou lavici.

08:06
    Vyloučení v týmu Itálie (Bianchin – 2 min, faul kolenem).

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 5. Pekař (Galnor), 9. Lempach (Paulus), 25. Lempach (Bohatý), 31. Janek (Pekař) – 2. Bianchin (Cortese), 31. Nespolo (Vellar)

Česko: Pospíšil (Trnka) – Svozil, Pekař, Junger, Lempach, Bohatý, Lorenz – Galnor, Janek, Mozr, Pravda, Suchyňa, Jindrák, Paulus, Lochovský
    Itálie: Riccardo (Andreoli) – Meconi, Quattrone, Montolli, Cortese, Grespan, Amici, Nespolo, Carli, Vellar, Matonti, Meconi, Bianchin, Zucca, Rossetto

Rozhodčí: Ott, Bessonová (oba SUI)