Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 9. den | (kon.) |
4. kolo (muži) | Vítěz: X. Schauffele (USA) (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 76 kg (ženy) | Vítěz: E. V. Goodleyová (GBR) (kon.) | | | Do 76 kg - finále (ženy) | Vítěz: N. P. Dajomesová Barreraová (ECU) (kon.) |
CZECHTEAM.TV | (*00:00) |
Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF | (probíhá) |
50m volný styl - finále (muži) | Vítěz: C. Dressel (USA) (kon.) | | | 50m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: E. McKeonová (AUS) (kon.) |
1500m volný styl - finále (muži) | Vítěz: R. Finke (USA) (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
4 x 100m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Dvouhra – semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra – o medaile (ženy) | Vítěz finále: Jü Fej Čchen (CHN) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
48 - 51 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
63 - 69 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 69 - 75 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
75 - 81 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
48 - 51 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
63 - 69 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 69 - 75 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
75 - 81 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Finále Freestyle (ženy) | (kon.) | | | Finále Freestyle (muži) | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - finále (ženy) | T. Š' (CHN) (kon.) |
Prostná (muži) - Finále | Vítěz: A. Dolgopyat (ISR) (kon.) | | | Přeskok (ženy) - Finále | Vítěz: R. Andradeová (BRA) (kon.) |
Kůň na šíř (muži) - Finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradla (ženy) - Finále | Vítěz: N. Derwaelová (BEL) (kon.) |
Fleret, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg - OF a ČF | (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - OF a ČF | (kon.) |
Volný styl do 76 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 60 kg - semifinále | (kon.) |
Řecko-římský do 130 kg - semifinále | (kon.) | | | Volný styl do 76 kg - semifinále (ženy) | (kon.) |
Německo – Argentina | 3:1 (kon.) | | | Austrálie – Nizozemsko | 3:2 (3:0 po s.n.) (kon.) |
Belgie – Španělsko | 3:1 (kon.) | | | Indie – Velká Británie | 3:1 (kon.) |
Maďarsko – Čína | 9:11 (kon.) | | | Nizozemsko – Kanada | 16:12 (kon.) |
ROC – Japonsko | 20:16 (kon.) | | | Austrálie – Jihoafrická republika | 14:1 (kon.) |
Bryan Barberena - Jason Witt | Vítěz: Witt (kon.) | | | Collin Anglin - Melsik Baghdasarjan | Vítěz: Baghdasarjan (kon.) |
Niklas Stolze - Jared Gooden | Vítěz: Gooden (kon.) | | | Cheyanne Buysová - Gloria de Paulaová | Vítěz: Buysová (kon.) |
Uriah Hall - Sean Strickland | Vítěz: Strickland (kon.) |
konec
Do 76 kg (ženy)
Vítěz: E. V. Goodleyová (GBR)
Patrik Czepiec
Startovní listina
1. Megan Ann Signalová (NZL)
2. Kristel Ngarlemová (CAN)
3. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR)
4. Emily Victoria Goodleyová (GBR)
5. Nancy Genzel Aboukeová (NRU)
6. Mahassen Hala Fattúhová (LBN)
Výsledky trhu
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 98 kilogramů
2. Kristel Ngarlemová (CAN) - 95 kilogramů
3. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 93 kilogramů
4. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 91 kilogramů
5. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 90 kilogramů
Výsledky nadhozu
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 124 kilogramů
1. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 124 kilogramů
3. Kristel Ngarlemová (CAN) - 123 kilogramů
4. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 113 kilogramů
5. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 111 kilogramů
Celkové výsledky
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 222 kilogramů
2. Kristel Ngarlemová (CAN) - 218 kilogramů
3. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 217 kilogramů
4. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 203 kilogramů
5. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 202 kilogramů
1. Megan Ann Signalová (NZL)
2. Kristel Ngarlemová (CAN)
3. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR)
4. Emily Victoria Goodleyová (GBR)
5. Nancy Genzel Aboukeová (NRU)
6. Mahassen Hala Fattúhová (LBN)
Výsledky trhu
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 98 kilogramů
2. Kristel Ngarlemová (CAN) - 95 kilogramů
3. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 93 kilogramů
4. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 91 kilogramů
5. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 90 kilogramů
Výsledky nadhozu
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 124 kilogramů
1. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 124 kilogramů
3. Kristel Ngarlemová (CAN) - 123 kilogramů
4. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 113 kilogramů
5. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 111 kilogramů
Celkové výsledky
1. Emily Victoria Goodleyová (GBR) - 222 kilogramů
2. Kristel Ngarlemová (CAN) - 218 kilogramů
3. Mahassen Hala Fattúhová (LBN) - 217 kilogramů
4. Nancy Genzel Aboukeová (NRU) - 203 kilogramů
5. Jeanne Gaelle Eyengaová Mboosiová (CMR) - 202 kilogramů
Pokud fandíte ženám-vzpěračkám, ze stejné váhové kategorie dnes přineseme ještě jeden, tentokrát už medailový závod. Osm dam bude usilovat o olympijské zlato od 12:50.