Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:1 (kon.) | Chlumec n/C – Jablonec B 1:1 (kon.) | Pardubice B – Brozany 2:1 (kon.)
Zápy – Dukla B 2:0 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
1:1 (1:1)
FK Jablonec B
Neděle 01.08.2021, 10:15 • Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Děkuji za pozornost a pěkný zbytek neděle. (12:09:07)

Je konec zápasu. Vyrovnané utkání skončilo nerozhodně 1:1. Do vedení se dostali ve druhé minutě hosté z Jablonce. Branku vsítil šestnáctiletý Werani. Ve 33. minutě pak srovnával skóre Tomáš Labík. Ve druhém poločase branka k vidění nebyla, ale mnoho pěkných šancí ano. Největší měli zelení v 58. minutě, kdy musel z brankové čáry vytahovat hlavou míč jeden z domácích obránců. Po prvním kole tak budou mít oba celky jeden bod v tabulce.

90+2

90+1
    Sám se od půlky hnal na branku Jablonce Tomáš Labík, ale byl na rozdíl od soupeřů pomalý a ti ho tak o míč obrali. Získal sice alespoň roh, ale nic z toho.

90+1
    V první nastavené minutě rozehrají rohový kop hosté.

90
    Nastaveny budou dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Holec, přichází Kopáč.

90
    Žlutou kartu dostává Žahourek (FK Chlumec nad Cidlinou).

89
    Abubakar rozdal míč do strany, ale centru se nedočkal.

88
    Daníček špatně přihrál do prostoru, kde nikdo ze spoluhráčů nebyl a odevzdal tak balon soupeři.

86
    Na obou týmech je vidět chuť po vítězství. Hra je hodně soubojová, ale akcí je vidět na obou stranách také dost.

85
    Lukičova střela z druhé vlny se vůbec nevydařila.

84
    Trefena zeď, od které se míč dostal do autu a bude se kopat roh.

84
    Zajímavou standartní situaci vybojoval kapitán domácího celku Tomáš Bastin.

83
    Abubakar prodlužoval za sebe, kde ale nikdo nebyl a Mach si míč v klidu sebral do rukavic.

82
    Holcův centr na poslední chvíli před dobíhajícím hráčem Chlumce sebral Vajner do náruče.

Dnešní zápas sleduje 300 diváků.

80
    Vybojovaný faul z levé strany a jeho následné rozehrání modrým branku nepřineslo.