Maďarsko – Itálie 5:5 (kon.) | Řecko – USA 14:5 (kon.)
Srbsko – Černá Hora 13:6 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 8:4 (kon.)
Japonsko – Jihoafrická republika 24:9 (kon.) | Austrálie – Kazachstán 15:7 (kon.)
Španělsko – Chorvatsko

8:4

(2:1, 1:0, 4:2, 1:1)

Pondělí 02.08.2021, 08:30Olympijské hry - Vodní pólo (muži) • Skupina B
Sledujte:

30
    Španělsko odskakuje do vedení o čtyři branky a přibližuje se k triumfu v základní skupině! Bustos Sánchez napálil míč pod břevno.

8:4

27
    Chorvatsko snižuje! Po hodně kostrbaté kombinaci dostal přihrávku do prostoru před brankou osamocený Fatović a prosadil se!

7:4

24
    Španělsko přidává sedmý zásah a odskakuje do vedení o čtyři góly! Munarriz Egana uklidil míč do horního rohu!

7:3

20
    Španělé jsou naopak v ofenzivě hodně produktivní! Už šestou branku Španělska přidal střelou kolem brankáře Tahull Compte.

6:3

19
    Ve třetí části začaly konečně padat branky! Mallarach přeloboval gólmana.

5:3

19
    Chorvatsko opět snižuje! Z úctyhodné vzdálenosti se parádní dělovkou na zadní tyč prosadil Luka Bukić.

4:3

18
    Španělé nechtějí nechat soupeře vyrovnat a znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Skákavou střelou poslal míč do dolního rohu Ortega.

4:2

17
    Chorvatsko v úvodu třetí čtvrtiny snižuje na rozdíl jediné branky! Z otočky se v prostoru před brankou prosadil Marko Macan!

3:2

13
    Španělsko si bere zpět dvoubrankové vedení! Na oblouček z levé strany si před brankou počkal osamocený Bernat Sanahuja a pravačkou sklepl míč do sítě!

3:1

8
    Až v poslední minutě první čtvrtiny se Chorvatsko dočkalo svého úvodního zásahu! Střelou z levé strany do horního rohu se prosadil Luka Bukić!

2:1

2
    Španělé po další akci přidávají druhou branku a odskakují soupeři hned v úvodu dnešního souboje! Se štěstím se z otočky trefil Martin Famera.

2:0

1
    Španělsko se dostává do vedení! Vedoucí celek skupiny měl k dispozici penaltu, kterou střelou do dolního rohu proměnil Mallarach!