Šumperk – Vítkovice 4:5 (kon.) | Písek – Příbram 4:3 (kon.)
konec
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (2:1, 2:0, 0:4)
HC Vítkovice Ridera
Středa 04.08.2021, 17:00 • Škoda aréna, Šumperk • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:55
  Šumperk ještě v počtu 6 na 4 zahrozil pohlednou kombinací v útočném pásmu, Aleš Stezka si ale připsal asi nejdůležitější zákrok dnešního odpoledne.
   
  59:36
  Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Dej – 2 min., napadení).
   
  55:39
  Obrovskou šanci na šestou branku v dnešním utkání měli na hokejkách hráči domácího celku, kteří využili souvislé plynutí hry a natřikrát ohrozili Martina Holíka! Ten se s tím ale za dopomocí svých spoluhráčů dokázal vypořádat.
   
  51:02
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  A ten vyústil v to, co asi po prvních dvou třetinách nikdo nečekal. Vítkovice se ujímají vedení druhou brankou RASTISLAVA DEJE v této periodě! Asistence: Petr Fridrich
   
  50:22
  Dvojnásobnou šanci nyní nevyužili hráči domácího celku! Nejprve se po střele jednoho z nich musel obracet Aleš Stezka v brance Vítkovic, poté hostům dopomohla posunutá branka.
   
  47:57
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  A je vyrovnáno! Asi v nejméně vhodnou chvíli pro domácí Šumperk. Lukáš Kovář převzal kotouč ve vlastním obraném pásmu, následně na středu hřiště našel RASTISLAVA DEJE, který si počínal na výbornou!
   
  46:52
  Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Bernovský – 2 min., hákování).
   
  46:06
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  A hosté v zápětí tuto možnost s přehledem využili! ROSTISLAV MAROSZ se z ničeho nic objevil osamocený před šumperskou brankou a dokázal překonat Martina Holíka. Máme tu velké zdramatizování, které si ve Škoda aréně přál málokdo.
   
  45:25
  Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Kučera – 2 min., příliš mnoho hráčů).
   
  41:41
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Nejprve se snažili domácí rychlým útokem alespoň vystřelit na hostující branku, nicméně následně rozjeli kombinaci v útočném pásmu hosté a vydedukovali z toho snížení na 2:4! Lukáš Kovář našel nástřelem volného MARKA KALUSE, který nadvakrát překonal domácího Holíka.
   
  39:15
  Paráda, co nyní předvádí domácí celek při vlastním oslabení! Tomáš Drtil z pozice obránce vyjel až před Aleše Stezku, spoluhráče nenašel a tak vypálil. Hostující brankář ale byl včas na svém místě.
   
  37:52
  Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Žalčík – 2 min., podrážení).
   
  36:55
  Jakub Horký dnes hraje ve velké pohodě a nyní měl dokonce trojnásobnou možnost na pátou branku v síti Aleše Stezky. Ten ale dokázal poslední střelu vytěsnit vedle!
   
  33:08
  Další obrovská šance Vítkovic, která nebyla domácí sítí vyslyšena! Martin Holík se nyní ve své svatyni obrací jako Dominik Hašek za dob své největší slávy.
   
  31:45
  Krásná, ale překombinovaná akce! Rostislav Marosz už byl ve výhodné pozici pro střelu, nicméně hledal jednoho ze spoluhráčů před brankou Šumperka, marně.
   
  24:24
  Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Macuh – 2 min., hákování).
   
  22:50
  Draci právě vstřelili branku!
  Tohle už zavání debaklem pro extraligový celek! Šumperk pro skrumáži před brankou Stezky dokázal najít puk a LUKÁŠ KUČERA svým druhým dnešním gólem navyšuje vedení!
   
  20:19
  Draci právě vstřelili branku!
  Úvodní buly sice vyznělo ve prospěch hostujícího kapitána, nicméně následně se dostal Šumperk do útočného pásma, Denis Kindl našel TOMÁŠE VILDUMETZE a ten prostřelil vítkovického brankáře!
   
  15:07
  Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kovář – 2 min., vysoká hůl).
   
  12:56
  Vítkovice právě vstřelily branku!

  Teď už to hostům vyšlo! Rostislav Marosz našel na pravém křídle osamoceného KARLA PLÁŠILA, který si s touto situací poradil na výbornou.
   
  10:39
  Draci právě vstřelili branku!
  Autorem branky je LUKÁŠ KUČERA. Tak tohle čekal asi málokdo. Šumperští hráči jsou do dvougólového vedení. KUČERA střílí druhý gól Šumperka. Asistence: Jakub Horký, Daniel Spratek.
   
  08:51
  Draci právě vstřelili branku!
  Autorem branky je DENIS KINDL. Šumperský hráč přesnou střelou otevírá skóre utkání po vynikající přihrávce Lukáše Žálčíka.
   
  02:49
  Další skvělý zákrok šumperského brankáře! Tentokrát zatím největší šanci utkání nevyužil hostující Jakub Stehlík, který měl dost času na střelu.

  Daniel Bertók

  Branky a nahrávky: 9. Kindl (Žálčík), 11. Kučera (Horký, Spratek), 21. Vildumetz (Kindl, Žálčík), 23. Kučera (Horký, Spratek) – 13. Plášil (Marosz), 42. Kalus (Kovář), 47. Marosz (Bukarts), 48. Dej (Kovář), 52. Dej (Fridrich)


  DRACI PARS ŠUMPERK: Holík (Mokry) – Drtil, Pěnčík, Hrachovský (A), Rutar, Řezáč, Dudycha, Viktorin – Scheuter, Kindl, Žálčik, Vachutka, Vildumetz, Macuh (C), Kratochvíl (A), Kohút, Kučera, Antoníček, Spratek, Horký.
  HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – Gewiese, Plášil, Duda, Stehlík, Koch, Kovář – Bukarts, Hruška (C), Lehtonen, Bernovský, Marosz (A), Dej, Kalus, Flick, Bondra, Fridrich, Chlán, Lednický.

  Rozhodčí: Klapetek, Markovský – Kašpar, Kopečný.