Spartak – Benfica 0:2 (kon.) | Ferencváros – Slavia 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Legia 1:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
0:2 (0:0)
Benfica Lisabon
Středa 04.08.2021, 19:00 • Otkrytije Arena (Moskva) [Kapacita: 45 000] • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek středečního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:55:29)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:10.

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhé půli o něco aktivnějším týmem směrem dopředu a zaslouženě tak zvítězili 0:2. O branky se dnes postarali v 51. minutě Rafa Silva, který překonal Maksimenka tvrdou střelou pod břevno a v 74. minutě střídající Gilberto, který těžil ze skvěle přihrávky od Veríssima. Domácí se ve druhém poločase nedostali do žádné vážnější šance.

90+4

90+3
    Everton vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou však Maksimenko dokázal vyrazit mimo tři tyče.

90+3
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště. Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

90+1
    Gilberto poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil pouze u Džikiji.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

88
    Ramos dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce a u míče tak byl jako první Maksimenko.

87
    Ignatov se dopustil faulu na polovině soupeře a následně vyfasoval od rozhodčího za svůj nešetrný zákrok žlutou kartu.

86
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.

85
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Adel Taarabt.
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Alex Grimaldo, přichází Gil Bastião Dias.

83
    Ramos se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

82
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

81
    Král se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale svou následnou přihrávkou našel pouze Veríssima.