Tobol Kostanaj – Žilina 0:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 1:1 (kon.) | Soči – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
KuPS – Astana 1:1 (kon.) | Elfsborg – Velež Mostar 1:1 (kon.) | Arnhem – Dundalk 2:2 (kon.)
Laçi – Anderlecht 0:3 (kon.) | Rosenborg – Domžale 6:1 (kon.) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (kon.)
Vojvodina – Linz 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (kon.)
Riga FC – Hibernians 0:1 (kon.) | Maccabi Haifa – HB Tórshavn 7:2 (kon.) | Trabzonspor – Molde 3:3 (kon.)
FC Ferreira – Larne FC 4:0 (kon.) | Kolos Kovalivka – Karaganda 0:0 (kon.) | Śląsk – Beer Ševa 2:1 (kon.)
Priština – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Trnava – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | Gent – RFS Riga 2:2 (kon.)
Luzern – Feyenoord 0:3 (kon.) | New Saints – Plzeň cz 4:2 (kon.) | Hibernian – Rijeka 1:1 (kon.)
Čukarički – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Raków – Kazaň 0:0 (kon.) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (kon.)
Újpest FC – Basilej 1:2 (kon.) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (kon.) | Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
FC Priština
2:1 (1:1)
Bodö/Glimt
Čtvrtek 05.08.2021, 20:00Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13. (21:57:46)

Berg poslal hosty do vedení, za domácí vyrovnal Otto John. V závěru zápasu si hostující celek dal vlastní branku, která rozhodla o výhře Prištiny v tomto úvodním zápase 3. předkola konferenční ligy.

90+6

90+4
    Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se duel dohrává. Domácí míří za výhrou.

90+2
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Oto John, přichází Xhevdet Shabani.

90+2
    Za hosty mohl vyrovnat Mugiša, ale jeho střelecký pokus končí vedle branky.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

89
    Sledujeme klidný závěr zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

86
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Ola Solbakken, přichází Joel Mugiša.
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Lorik Bošnjaku, přichází Tun Bardhoku.

86
    Jeden z hostujících hráčů je na hrací ploše ošetřený.

85
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence dál za vítězstvím, naopak hráči Bodo ví, že si duel výrazně zkomplikovali.
    82. Marius LODE - 2:1

82
    FC Prishtina právě vstřelila branku!
    Pro hosty přichází nejhorší možný moment. Místo vstřelení vedoucí branky si dávají vlastní gól a prohrávají. MARIUS LODE chtěl zklepnout míč brankáři. Balon ovšem byl hodně prudký, a tak na něj gólman nedosáhl. Zmatek v obraně Bodo domácí hráče dostává do vedení.

81
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Fredrik André Bjorkan, přichází Marius Hobraten.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté zatím ještě stále drží remízový stav.

78
    Hostující Berg mohl poslat svůj tým do vedení druhou brankou v zápase, ale tentokrát svou pozici nedokázal proměnit. Rána minula cíl.

77
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Florirent Avdyli, přichází Mendurim Hoti.

76
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Leutrim Kryeziu, přichází Bleart Tolaj.