Tobol Kostanaj – Žilina 0:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 1:1 (kon.) | Soči – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
KuPS – Astana 1:1 (kon.) | Elfsborg – Velež Mostar 1:1 (kon.) | Arnhem – Dundalk 2:2 (kon.)
Laçi – Anderlecht 0:3 (kon.) | Rosenborg – Domžale 6:1 (kon.) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (kon.)
Vojvodina – Linz 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (kon.)
Riga FC – Hibernians 0:1 (kon.) | Maccabi Haifa – HB Tórshavn 7:2 (kon.) | Trabzonspor – Molde 3:3 (kon.)
FC Ferreira – Larne FC 4:0 (kon.) | Kolos Kovalivka – Karaganda 0:0 (kon.) | Śląsk – Beer Ševa 2:1 (kon.)
Priština – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Trnava – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | Gent – RFS Riga 2:2 (kon.)
Luzern – Feyenoord 0:3 (kon.) | New Saints – Plzeň cz 4:2 (kon.) | Hibernian – Rijeka 1:1 (kon.)
Čukarički – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Raków – Kazaň 0:0 (kon.) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (kon.)
Újpest FC – Basilej 1:2 (kon.) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (kon.) | Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
Shamrock Rovers
1:0 (0:0)
KF Teuta Durrës
Čtvrtek 05.08.2021, 21:00Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Shamrocku poměrem 1:0. Shamrock byl výrazně aktivnější také ve druhém dějství, jenomže se mu dnes na brankáře Frasheriho dlouhou dobu nedařilo vyzrát. Teuta Durrës se spíše snažila vycházet ze zajištěné obrany, což se dařilo na jedničku a hostující tým tohoto zápasu tak dlouhou dobu držel bezbrankovou remízu, což se změnilo až v závěru zápasu. (22:55:05)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:0. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:16.

90+6

90+4
    Teuta tak v nastaveném čase přišla o velice dobrý výsledek do odvety. Navíc do konce zápasu ještě zbývá několik minutek.
    90+1. EMAKHU - 1:0

90+1
    Shamrock Rovers právě vstřelili branku!
    V první nastavené minutě je tu vedoucí branka domácích! Shamrock znovu jednoduše zavezl míč na druhou stranu, kde jsme z pravé strany sledovali nahrávku před branku, kde ve skluzu přesně pod břevno zakončil AIDOMO EMAKHU.

90
    Nastavuje se šest minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná nás čeká ještě několik nastavených minut.

88
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Daja, přichází Plaku.

87
    Po nedovoleném zákroku mohl rozehrávat domácí Watts, který ovšem prudkou nahrávkou našel pouze Karabeciho.

85
    Na hranici pokutového území se k míči dostával domácí Gaffney, který se sice dostal ke střele, avšak tu poslal do protihráče.

84
    Další dlouhá kombinace kousek od středového kruhu. Kavanaghovi se posléze povedlo najít nahrávkou Gaffneye.

83
    Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Gaffney, přichází Emakhu.
    Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Finn, přichází Gannon.

82
    Před malým momentem to Finn zkoušel centrem z pravé strany, jenomže trefil pouze před sebou stojícího protihráče.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Tlak domácích trochu otupil a sledujeme spíše aktivitu Teuty.