Písek – Domažlice 1:3 (kon.) | Vyšehrad – Příbram B 2:2 (kon.) | Vltavín – Slavia B 1:1 (kon.)
Motorlet – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 1:1 (kon.) | Povltavská – Benešov 1:1 (kon.)
FC Písek
1:3 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 07.08.2021, 10:15 • Písek • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Na domácím trávníku se v sobotu dopoledne představí jeden z favoritů soutěže – Domažlice. Ty v úvodním zápase porazili Vyšehrad 3:1. Jejich velkou posilou do letošního ročníku by měl být David Limberský.

Písek v prvním zápase porazil domácí Vltavín 1:2.

Vzájemné zápasy obou celků:
    V roce 2019 vyhráli Domažlice 1:0.
    V dalším roce vyhrál Písek 3:2.

FC Písek: Satrapa – Běloušek (C), Kalousek, Koreš, Kotrba, Kulík, Pineau, Pravda, Sajtl, Volf, Voráček.
    Náhradníci: Bily, Lalák, Petr, Stejskal, Vojta.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Bauer, Černý, Došlý, Dvořák, Limberský, Mlynařík, Mužík "C", Pavlík, Rychnovský, Uzlík.
    Náhradníci: Brabec, Holík, Jahn, Kuhajda, Pinc, Ružička, Teršl.

1

4
    Ve 4. minutě kopali hosté rohový kop, ale domácí se dokázali ubránit.

10
    Domácí Pravda obdržel za faul žlutou kartu.

21
    Po nedovoleném zákroku dostává žlutou kartu Volf.

Uplynulo 20. minut z prvního poločasu. Na střely je to 1:2, na fauly 7:5, ale z dosavadního průběhu zatím žádná velká šance ani na jedné straně nebyla.

28
    Po faulu ve vápně na hostujícího hráče byla nařízena penalta.

31
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Hosté se po proměněném pokutovém kopu ujímají vedení, kdy kapitán MUŽÍK střelou k tyči dává gól. Brankář Písku skočil na druhou stranu než putoval míč.

35
    Žluta karta pro hostujícího Bauera.

40
    Po faulu uprostřed hřiště zůstal na trávníku ležet Kalousek, byl ošetřen a jeho protihráč Černý si ze souboje odnáší žlutou kartu.

42
    Po delší době se do vápna dostal hostující hráč, ale Satrapa chytá míč do rukavic. Navíc byl faulován, následuje výkop od branky Písku.

45+1
    Po 45. minutách se nastavila jedna minuta navíc, ve které Jiskra zahrávala rohový kop. Spoluhráč, který se dostal k zakončení hlavou, ale branku netrefil.

45+1

Druhý poločas začne přibližně v 11 20 hod.

První půlka je minulostí. V ní jsme viděli několik faulů, ze kterých oba celky obdrželi žluté karty. Jediná branka, která padla byla z pokutového kopu, který proměnil kapitán hostujícího celku Mužík v 31. minutě.

46

46
    Další rohový kop pro Domažlice, míč doputoval do vápna, kde ho na branku Písku nasměroval hráč hostů, ale Satrapa chytá do rukavic.

49
    Fotbalisté v modrých dresech vybojovali další roh, domácí branku tato střela nijak neohrozila.

51
    Jiskra zvyšuje svůj náskok druhou trefou, kdy po zahraném rohu míč doplachtil k BAUEROVI, který ho hlavou uklidil k tyči.

59
    Další zahraný roh, obrana žluto-modrých se tentokrát dokázala ubránit.

62
    Dvojnásobné střídání Domažlic. Hřiště opustil Dvořák a nahradil ho Pinc. A Černého nahradil Brabec.

66
    Písečtí vybojovali rohový kop, který zahrával Pineau. Míč letěl do vápna, kde ho vyboxoval pryč Brych.

70
    Rychnovský se na hranici velkého vápna dostal ke střele, ale domácí Pravda mu zabránil v pokračování.

70
    Střídání na straně Jihočechů. Trávník opouští Pineau a nahrazuje ho Petr.

74
    Domácí přenesl hru na území Domažlic, kde se nakonec do žádné šance Písek nedostal a hosté se v klidu dostali k míči.

75
    Další střídání hráčů v modrých dresech. Odchází Došlý a nahrazuje ho Jahn.

80
    V držení míče Písek na soupeřově polovině.

80
    Další střídání odchází Pavlík a nahrazuje ho Kuhajda.

82
    Písek vybojoval volný přímý kop, ale branku neohrozil.

83
    Jiskra přidává další gól. Fotbalisté se dostali do vápna, kdy jeden ze spoluhráčů obešel Satrapu, poslal míč u čáry před volnou branku, kde ho za čáru umístil střelou Brabec.

84
    Trojnásobné střídání na straně Písku. Odchází Kalousek nahrazuje ho Vojta. Dále Pravdu nahrazuje Bily a také Volfa hráč Mařík.

87
    Za faul na hráče Písku dostal žlutou kartu Jahn.

90
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši se dočkali snížení na konci zápasu, kdy se střelou za záda Brycha prosadil domácí BILY.

90

Jihočeský celek nakonec prohrává konečným výsledkem 1:3, všechny body do tabulky putují do Domažlic, které třemi zásahy vyhrávají tento mač.

Děkuji všem za pozornost a u dalšího onlajnu naviděnou. (12:12:57)