BFC Dynamo – Stuttgart 0:6 (kon.) | Greifswalder – Augsburg 2:4 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Leverkusen 0:3 (kon.)
Sandhausen – RB Lipsko 0:4 (kon.) | SpVgg Bayreuth – Bielefeld 3:6 (kon.) | Wuppertaler – Bochum 1:2 (po pr.)
Magdeburg – St. Pauli 2:3 (kon.) | Babelsberg – Fürth 2:2 (5:4 po pen.) | Wiesbaden – Dortmund 0:3 (kon.)
SV Sandhausen
0:4 (0:2)
RB Lipsko
Sobota 07.08.2021, 15:30 • BWT-Stadion am Hardtwald, Sandhausen (Německo) • Německý pohár • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (17:21:50)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:13. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 7:9.

Rozhodčí nakonec nenastavuje ani jednu minutu navíc a stvrzuje postup Lipska do druhého kola poháru.

Hosté svůj postup ve druhé půli stvrdili dalšími dvěma brankami a naprosto po zásluze si za svůj dnešní výkon dokráčeli za vítězstvím. Možná dnes započala jejich další cesta do finále, které by pro ně, čert ví, mohlo být letos oproti loňsku vítězné.

90

90
    Rohový kop na druhé straně si vzal na starost Nkunku, jeho centr ale doplachtil pouze na kopačku soupeře, který jej odklidil daleko pryč od své branky.

89
    A nakonec přišla dobrá hlavička z pokutového území, mířila ovšem pouze do míst, kde stál připravený Gulásci a maďarský brankář ukryl míč bez potíží do svých rukavic.

88
    Domácí budou mít k dispozic ještě alespoň jeden rohový kop po rychlé akci z levé strany hřiště.

87
    Na trávníků zůstává ležet Ajdini a drží se za levé koleno. Nevypadá to ale, že by nebyl schopen pokračovat ve hře.

86
    Ritzmaier vyzkoušel dalekonosný pokus ještě před pokutovým územím, jeho rána po zemi ale mířila přesně do míst, kde stál připravený brankář hostů.

85
    Sandhausen se ještě snaží o čestný gól z prvního kola pohárového utkání, RasenBallsport již ale jistě bude chtít i kvůli brankáři Guláscimu udržet nulu v kolonce obdržených gólů.

83
    Branka téměř stvrzující postup hostujícího celku vlila pravděpodobně již definitivní klid na kopačky Lipska, které se v posledních minutách zápasu příliš nemohlo chytit.
    81. Dominik Szobozslai - 0:4.

81
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Den otevřených dveří v obraně domácích podobně jako u třetího gólu tentokrát využívá střídající DOMINIK SZOBOZSLAI, který si míč ze středu hřiště dovedl až k malému vápnu a bez větších obtíží tváří v tvář brankáři poslal míč do branky počtvrté v dnešním utkání. Asistence: Hee-Chan Hwang.

80
    Zbytečný faul na polovině hřiště přisuzuje míč domácím. Ti z kopačky kapitána Žirkova rozehrávají na krátko.

79
    Mukiele si vyprosil vhazování pro svůj tým a na základě uplynulých minut si dle očekávání dává s rozehrávkou na čas. Hosté se potřebují uklidnit s míčem na kopačkách.

78
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Haidara, přichází Szobozslai.
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kampl, přichází Raebiger.

77
    Hosté začínají vypouštět důležité souboje a Sandhausen se dostává naprosto zadarmo do zbytečně nebezpečných pozic z pohledu hostí. I nyní hasil celou situaci na poslední chvíli Simakan.

76
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Soukou, přichází Esswein.

75
    Přece jenom se ale z ničeho nic dostali do gólovky domácí hráči, jmenovitě Soukou, který dva metry od brankové čáry nedokázal prostřelit Simakana, který zachraňoval nebezpečnou situaci skluzem!