Jablonec – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 2:1 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Neděle 08.08.2021, 16:00 • Ďolíček, Praha - Vršovice • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

Ve druhém poločasu byl lepší tým Mladé Boleslavi, což také vyústilo ve vyrovnávací branky, která přišla v 75. minutě. I ve zbytku utkání hosté tlačili, na vedoucí gól se ale nezmohli. (17:55:23)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:14.

90+2

90+1
    David Douděra poslal zajímavý centr z pravé strany, na zadní tyči ho mimo dosah soupeře prodloužil Cadu a na aut odehrál Sláma.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Hosté mají stále více ze hry, hráči Pardubic už hrozí jen sporadicky a moc se jim nedaří udržet balón daleko od své brány.

87
    A další žlutá karta na domácí straně za skluz. Tentokrát se provinil Emil Tischler.

85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Dominik Kostka, přichází Jan Halász.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Beran, přichází David Huf.

84
    Lukáš Mašek si píchl míč kolem domácích obránců a Martin Toml (FK Pardubice) udělal z pohledu domácích asi to nejlepší, co mohl. Za skluz vidí žlutou kartu.
    82. Po nůžkách Karafiáta to z otočky zkusil Škoda

81
    V posledních minutách jsou hosté na koni a tlačí na domácí obranu. Dominik Preisler chtěl zahrozit centrem, ten obránce protečoval na rohový kop.

78
    Tomáš Solil byl na vlastní půlce až příliš aktivní a fauloval. Vojtěch Smrž se po následném volném kopu snažil zakončit, přitom ale on sám fauloval Markoviče.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Vojtěch Smrž.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Vojtěch Stránský.
    75. Jiří SKALÁK - 1:1

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté vyrovnávají skóre! Po centru z pravé strany na zadní tyči vracel míč před branku Lukáš Mašek a JIŘÍ SKALÁK dorazil míč do sítě! Asistence: Lukáš Mašek
    74. Kostka vymíchal Preislera a tlačil míč ke vzdálenější tyči

74
    Vypadalo to na souboj jeden na jednoho, ve kterém se ocitli Chytil a Suchý. Domácí hráč ale počkal na doplnění spoluhráčů. Dominik Kostka je dnes při chuti, ani tentokrát ale nezakončil přesně.

72
    Lukáš Mašek dostal přihrávku na pravém křídle a centroval z prvního dotyku, Tomáš Solil ho dobře přečetl a po odrazu od něj se bude kopat roh.

71
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Jiří Sláma.