Bohemians B – Velvary 0:0 (kon.) | Dukla B – Pardubice B 3:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Chlumec n/C 2:2 (kon.)
Brozany – Přepeře 4:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
2:2 (1:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
Neděle 08.08.2021, 10:15 • Ústřední stadión, Mladá Boleslav • Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Fotbalisté Chlumce vybojovali poprvé v Mladé Boleslavi bod a daleko nebyli ani od tříbodového zisku. V obou poločasech šli domácí rychle do vedení a hosté kontrovali v závěru. Na 2:2 vyrovnal v 82. minutě po trestném kopu z voleje Krčál, v poslední minutě pak Tomáš Labík zahodil penaltu, nařízenou za ruku. (12:28:40)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:9. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:11.

90+3

90+3
    Boleslavskou standardku zhatil ofsajd.

90+2
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odkulhal zraněný Finěk, nahradil ho Pánek.

90+2
    Jeden z chlumeckých hráčů je ošetřován na hrací ploše a tak se z nastavení zatím mnoho neodehrálo.

90+1
    A nad hlavou pořadatele Petra Fencla je tabule s trojkou, označující počet nastavených minut.

90
    Vítězství odmítl Tomáš Labík! Pokutový kop v posledních vteřinách základní doby napálil jen do břevna.

90
    Samkův centr zleva skočil domácímu Bejblovi na ruku a rozhodčí píská v poslední minutě penaltu pro Chlumec!

87
    Radek Petr míč vyboxoval až za velké vápno, z voleje se do něj opřel Ladislav Mužík, ale střela se stočila blíže rohovému praporku než bráně.

87
    Mužík odtáhl protiútok a proti přesile vybojoval roh pro domácí mužstvo.

85
    Boleslavský nápor zhatil Majer laciným pádem, z protiútoku střílí z 20 metrů nepřesně Krčál.
    82. KRČÁL - 2:2

82
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Trestný kop z dobrých 40 metrů propadl před bránu a u tyče ho z voleje napálil do sítě JAKUB KRČÁL.

81
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází J. Labík, přichází Novotný.

79
    Mužík ťukl míč do strany Moravčíkovi, jehož zajímavý pas mířil na Zahustela. Tomu ho však sebral z hlavy gólman Petr.

78
    Matěj Vlk šel dost nedůrazně do souboje s urostlým Bastinem, který pak zakončuje zpoza šestnáctky po zemi. Bránu však minul o několik metrů.

76
    Hra po přerušení pokračuje, domácí jsou zatím v deseti, ale Rulc se brzy vrátí na hřiště.