Elversberg – Mohuč 2:2 (7:8 po pen.) | Carl Zeiss Jena – Kolín nad Rýnem 1:1 (2:4 po pen.) | Mannheim – Frankfurt 2:0 (kon.)
SV Meppen – Hertha 0:1 (kon.) | Münster – Wolfsburg 1:3 (po pr.) | Türkgücü Mnichov – Union Berlín 0:1 (kon.)
Braunschweig – Hamburg 1:2 (kon.) | Würzburger – Freiburg 0:1 (kon.)
FC Würzburger Kickers
0:1 (0:1)
SC Freiburg
Neděle 08.08.2021, 18:30 • Flyeralarm-Arena, Würzburg • Německý pohár • 1. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:28:55)

Freiburg jde do druhého kola. Würzburger po roce opět končí hned v tom prvním.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 8:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:14.

Würzburger podal výkon na hranici možností. Hlavně ve druhé půli favorizovaného soka k ničemu nepouštěl a ve vícero případech naopak zadělal v zadních řadách Freiburgu na nemalé problémy. V koncovce ale hráči jako Sané nebo Kopacz selhali, takže hubený hostující náskok z první poloviny vydržel až do závěrečného hvizdu. Autorem vítězného gólu z 45. minuty je Jonathan Schmid.

90+3
    90+3. Saliou Sané (WUR)

90+3
    Na půlce prodloužený vysvobozující odkop rozjel ještě jeden kontr! Sané vyhrál přetlačovanou s Schlotterbeckem, jenže v situaci tři na tři vypálil zprava mimo bránu.

90+3
    Už to vypadá na rozhodnutou věc. Ve druhé polovině poslední nastavené minuty se chystá hostující roh. Sallai a Schmid budou držet míč u praporku.

90+2
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Janik Haberer.

90+2
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Yannik Keitel, přichází Baptiste Santamaria.

90+2
    David Kopacz si narazil s Heinrichem, díky čemuž se posunul do výhodnějšího úhlu pro střelu. Zpoza vápna ale zamířil vedle brány.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Do vápna posílal míč až Heinrich. Dietz na něj ale nedosáhl a na programu bude odkop od osmadvacetiletého gólmana hostů.

89
    Fanol Përdedaj si vynutil faul ve středovém kruhu a sám bude posílat balon do míst, odkud bude možno jakkoliv ohrozit Marka Flekkena.

88
    Kombinace Freiburgu na útočné polovině nikam nevedla. V celé druhé půli si tento tým nepřipravil ani jednu významnější příležitost ke skórování.

87
    Sané si neporadil se zpracováním Kopaczovy přihrávky. Štěstí pro Freiburg, který je rád za odkop do středu hřiště.

86
    Domácí kouč těžko kontroluje vyšponované emoce, nyní ho musí uklidňovat i čtvrtý rozhodčí. Stále věří ve vyrovnání, byť se nyní hraje daleko od obou branek.

85
    Žlutou kartu dostává Fanol Përdedaj (FC Würzburger Kickers). Další automatický trest za zákrok na Sallaie.

83
    Saliou Sané vyskočil do prázdna, protože nákop z hloubi pole zase skončil v moci nizozemského gólmana ve službách Freiburgu.