Slavia – Ferencváros 1:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – CZ Bělehrad 1:0 (kon.) | Šachtar – Genk 2:1 (kon.)
Monaco – Sparta 3:1 (kon.) | Midtjylland – Eindhoven 0:1 (kon.) | Ludogorec – Olympiakos 2:2 (4:1 po pen.)
Young Boys – Kluž 3:1 (kon.) | Benfica – Spartak 2:0 (kon.) | Rangers – Malmö 1:2 (kon.)
Legia – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.)
Glasgow Rangers
1:2 (1:0)
Malmö FF
Úterý 10.08.2021, 21:00 • Ibrox Stadium, Glasgow • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:55:17)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:6.

Je konec! Skotové pláčou, jelikož Rangers vypadává z 3. předkola Ligy mistrů, neboť švédské Malmö zvítězilo také odvetě a to poměrem 2:1 a tudíž celkově 3:1!
    Do zápasu domácí vstoupili velice aktivně a v 19. minutě otevřel brankový účet Morelos. Posléze se nám hra srovnala, ale v nastavení první půle uviděl druhou žlutou kartu Bonke a švédský celek tak hrál v oslabení. Ovšem to hostům paradoxně pomohlo, protože v 53. minutě dokázal srovnat Čolak a o pět minut později právě Čolak otočil vývoj celého zápasu! Následně se Rangers sice snažilo něco vymyslet se zápasem, ale obrana Malmö už nepovolila.

90+5

90+5
    Hosté ještě získali autové vhazování na polovině svého soupeře a nikam nespěchají.

90+4
    Joe Aribo se chtěl ještě pokusit o zázrak, ale jeho pokus z dálky letěl hodně vedle hostující svatyně.

90+3
    Další nepřesná střela ze strany domácích a trenér Steven Gerrard pouze sedí na lavičce a přemýšlí. Doufejme, že švédský celek Malmö pustí alespoň do šaten.

90+2
    Fanoušci skotského mistra Rangers vzdávají tento zápas a odcházejí do útrob Ibrox stadionu.

90+1
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Čolak, přichází Abubakari.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Posléze přišel rychle rozehraný roh a další dvě střely, ovšem ani jedna se nevlezla mezi tři tyče!
    90. Dahlin vytáhl tečovanou střelu!

90
    Následně už musel vytáhnout zákrok Johan Dahlin, který si dokázal poradit se sraženou střelou zpoza vápna!

89
    Ovšem centr z rohu letěl pouze na přední tyč, kde byl připraven protihráč, jenž odhlavičkoval balón.

89
    A další zblokovaný pokus o centr, tentokrát z nohy Morelose. Rangers tak má k dispozici opět rohový kop.

88
    Ani další standardní situace Rangers ovšem nepřinesla nic nebezpečného a hostům se posléze podařilo odkopnout míč do bezpečí.

87
    Následně přišel pokus o přízemní centr z levé strany, který ale zblokoval Ahmedhodzič a následuje rohový kop.

86
    Rohový kop Malmö ale nepřinesl žádnou vážnější šanci a Rangers se může pokusit o zázrak.

85
    Faul ze strany domácích zbrzdil útok švédského celku, který zvládá druhou půli s přehledem a to pouze v deseti hráčích.

Michal Raška

Branky: 18. Morelos (Kent) – 53. Čolak (Birmančevič), 58. Čolak (Moisander)

Karty:   33. McGregor (RFC), 51. Morelos (RFC) – 41. Bonke (MLM), 77. Ahmedhodzič (MLM)   45+1. Bonke (MLM)

Glasgow Rangers: McGregor – Tavernier (C), Goldson, Balogun, Barišič – Davis, Aribo, Arfield (70. Hagi) – Wright (63. Sakala), Morelos, Kent
    Náhradníci: Hogarth, McCrorie – Bassey, Hagi, Helander, Itten, Kelly, Lundstram, Patterson, Sakala, Simpson

Malmö FF: Dahlin – Lewicki, Ahmedhodzič, Nielsen, Moisander – Birmančevič (74. Rakip), Bonke, Christiansen (C), Rieks – Čolak (90+1. Abubakari), Berget (82. Beijmo)
    Náhradníci: Ellborg, Johansson – Abubakari, Beijmo, Bjorkqvist, Eile, Gwargis, Larsson, Nalič, Nanasi, Rakip

Rozhodčí: Vinčić – Klančnik, Kovačič
    03.08.2021
    Malmö - Rangers 2:1

Branky: 47. Rieks (Birmančevič), 49. Birmančevič (Christiansen) – 90+5. Davis (Kent)

Karty:   18. Rieks (MLM), 52. Moisander (MLM), 67. Nielsen (MLM) – 38. Barišič (RFC), 43. Itten (RFC), 70. Arfield (RFC)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 0:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:13.