Cheb – Kadaň 0:0 (*18:00) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:5 (2:3 po s.n.)
Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kolín – Benátky n/J 5:1 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Rakovník – Chomutov 3:2 (kon.)
Sparta – Motor ČB 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (po pr.) | Klatovy – Příbram 8:3 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Poruba 2011 1:2 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 9:2 (kon.)
Vrchlabí – Slavia 3:2 (kon.) | Poprad – Havířov 6:3 (kon.) | Šumperk – Přerov 2:3 (po pr.)
Sokolov – Tábor 7:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 7:0 (kon.) | Třebíč – Znojmo 2:1 (2:0 po s.n.)
Spišská N. Ves – Cracovia 1:2 (kon.) | Děčín – Letňany 0:7 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 9:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 12.08.2021, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy

Zhruba 10 plzeňských fanoušků se tak ve svém kotli nyní raduje, hráči se mezitím loučí. Z Mladé Boleslavi je to vše, přejeme dobrý večer. (19:10:40)

Zápas vyzněl lépe pro Plzeň, jež po většinu utkání držela vedení. Bruslařům se sice ve druhé třetině podařilo vyrovnat, třetí dějství však vyznělo gólově lépe pro Plzeň, a ta si tak z města automobilů odváží těsné vítězství. Boleslavští naopak prohráli i druhý přípravný zápas a na vítězství zatím čekají.

59:52
    Oddechový čas pro domácí.

59:52
    Středočechům je ještě pískán ofsajd, vhazuje se tak ve středním pásmu.

59:22
    Bruslaři se ale nedostávají do tlaku, indiáni puk vyhodili do středního pásma.

59:00
    Domácí zkoušejí hru v šesti, brankář je na střídačce.

58:14
    Hosté ujížděli na brankáře, ale Ludwiga Blomstranda si domácí ohlídali.

55:44
    Pláněk vybídl Zbořila, ten ale trefil brankářův beton.

55:27

55:15
    Domácí vyhodili puk na druhou stranu kluziště.

55:10
    Vhazování před Krošeljem se opakuje, Plzni zbývá ještě několik sekund přesilovky.

54:15
    Michal Bulíř dorážel společně se spoluhráči v brankovišti, ale domácí tlak ustáli. Mezitím už hrají ve třech, z trestu Petra Šidlíka zbývá ještě 72 sekund.

53:49
    Hosté mají velký tlak, ale zatím málo střílejí.

53:27
    Oddechový čas pro hosty.

53:27
    Domácí jdou do tří. Petr Šidlík (MBL) nedovoleně bránil.

52:14
    V pěti se dlouho nehrálo, se vylučuje. Na dvě minuty za podrážení byl vykázán Mitchell Fillman (MBL).

50:53
    Do výraznějších šancí se ale nedostali, oba celky tak vystřídaly, domácí se snaží dostat do útočné třetiny.