Astana – KuPS 3:4 (kon.) | Karabach – AEL Limassol 1:0 (kon.) | Kazaň – Raków 0:1 (po pr.)
Molde – Trabzonspor 1:1 (3:4 po pen.) | Bodö/Glimt – Priština 2:0 (kon.) | Žilina – Tobol Kostanaj 5:0 (kon.)
Hammarby IF – Čukarički 5:1 (kon.) | Plzeň – New Saints 3:1 (4:1 po pen.) | PAOK – Bohemians Dublin 2:0 (kon.)
RFS Riga – Gent 0:1 (kon.) | Beer Ševa – Śląsk 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Trnava 1:0 (kon.)
Basilej – Újpest FC 4:0 (kon.) | Fola – Linfield 2:1 (kon.) | Anderlecht – Laçi 2:1 (kon.)
Kodaň – Lokomotiv Plovdiv 4:2 (kon.) | Rijeka – Hibernian 4:1 (kon.) | Feyenoord – Luzern 3:0 (kon.)
Velež Mostar – Elfsborg 1:4 (kon.) | Olimpija Lublaň – Santa Clara 0:1 (kon.) | Sivasspor – Dinamo Bt. 1:1 (po pr.)
Hibernians – Riga FC 1:4 (po pr.) | KF Teuta – Shamrock 0:2 (kon.) | Larne FC – FC Ferreira 1:0 (kon.)
Aberdeen – Breidablik 2:1 (kon.) | HB Tórshavn – Maccabi Haifa 1:0 (kon.) | Dundalk – Arnhem 1:2 (kon.)
Linz – Vojvodina 6:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Soči 2:2 (4:2 po pen.) | Osijek – CSKA Sofia 1:1 (kon.)
CS Fola Esch
2:1 (0:0)
Linfield FC
Čtvrtek 12.08.2021, 19:30 • Stade Josy Barthel, Lucemburk • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:06:27)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 4:11. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:10.

Lucemburský fotbal slaví úspěch v podobě postupu do čtvrtého předkola Evropské konferenční ligy. Fola si přinesla do odvety náskok 1:0, který s obrovským štěstím udržela. Linfield byl od začátku jasně lepší, ale doplatil na neschopnost proměňovat vytvořené šance. Severoirský tým dal gól až 90. minutě, kdy Roscoe-Byrne srovnával na 1:1. O dvacet minut dříve totiž v ojedinělé akci Foly skóroval Bruno Mendes. Hostům to nakonec nestačilo ani na remízu, ve třetí minutě nastavění proměnil penaltu Rodrigo Parreira.

90+4
    90+3. Rodrigo PARREIRA - 2:1

90+3
    Fola právě vstřelila branku!
    A to se i stalo, lucemburský klub potvrzuje postup do čtvrtého předkola! RODRIGO PARREIRA umístil pokutový kop ze svého pohledu k pravé tyči.

90+3
    Diogo Pimentel byl v pokutovém území faulován Humem, takže si Fola může vzít ztracený náskok zpátky!

90+2
    Linfield pochopitelně hraje na maximální riziko. Do otevřené obrany upaloval Rodrigo Parreira, ale trošku ukvapenou ranou z dálky minul.

90+1
    Čtyři nastavené minuty mají hosté na to, aby si dalším gólem vynutili prodloužení.
    90. ROSCOE-BYRNE - 1:1

90
    Linfield právě vstřelil branku!
    Závěrečné desítky vteřin budou ještě dramatické! Manzinga předvedl exkuzivní akci na pravém křídle. Udělal hned dva soupeře a navrch skvěle odcentroval před bránou, kde hlavou zlomil střelecké prokletí SAM ROSCOE-BYRNE.

89
    Emanuel Cabral si přišel na hranici velkého vápna a zkrotil dlouhatánský nákop z hostující obrany. Další cenné vteřiny pro Folu.

88
    Je zřetelné, že to Linfield už trochu vzdal. S blížícím se koncem se míč stále častěji pohybuje na jeho obranné polovině, což bylo ještě nedávno nemyslitelné.

86
    Bruna Mendese výrazně přeletěl centr zleva. Slibný protiútok do rozhozené obrany kvůli tomu vyšuměl do ztracena.

85
    Pimentel se zkusil střelecky prosadit z půlky hřiště. Míč skončil těsně nad břevnem, přesto domácí fanoušci nadšeně zatleskali.