FC Košice – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Podbrezová – Skalica 1:3 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:3 (1:0)
MFK Skalica
sk Pátek 13.08.2021, 18:15 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 4. kolo

Domáci nezvládli druhý polčas, hostia strelili až tri góly v druhom dejstve a tak si domov odvezú tri body. Sledovali sme celkom zaujímavý futbal, ale šťastena dnes stála na strane hostí, Podbrezová podľahla doma Skalici 1:3!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:09:16)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Brigant, prichádza Hambálek.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Skalica dala gól!

Je zrejme definitívne rozhodnuté! Podbrezová už otvorila obranu a do nej vpadol nepokrytý DANIEL ŠEBESTA, ktorý sám pred brankárom Ludhom už teraz nezaváhal – 1:3!

88
    Zakončenie od Šebestu v pokutovom území domácich dokázal pokryť brankár Ludha.

87
    Centrovaná lopta od zástavky dopadla na hlavu Pavúka, jeho pokus len tesne míňa priestor hosťujúcej brány!

86
    Podbrezová bude zahrávať rohový kop.

85
    Mohlo byť rozhodnuté! K lopte sa v pokutovom území dostal Brigant, ale jeho zakončenie zastavila konštrukcia brány a lopta ešte nebezpečne odskákala z bránkovej čiary do bezpečia!

84
    Sme už v záverečnej časti druhého polčasu. Zatiaľ to vyzerá, že domáci doma stratia všetky body, ale ešte to Podbrezová nemá stratené.

83
    Žltú kartu dostáva Petr (MFK Skalica).

82
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Baumgartner, prichádza Kousal.

81
    Približne desať minút zostáva do konca tohto zápasu bez nadstaveného času. Podbrezová aj naďalej prehráva doma so Skalicou 1:2!

80
    Center pred pokutové územie z priameho kopu si hostia postrážili, domáci zostávajú v útoku.

79
    Žltú kartu dostáva Mizerák (MFK Skalica).

78
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Oravec, prichádza Talakov.
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Kováčik, prichádza Barbora.

77
    Domáci Kukoľ predlžoval loptu do pokutového územia hostí, ale skalická defenzíva bola pozorná.