Pátek 13.08.2021, 17:00 • CZ LOKO Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

00:01

01:00
    Brno vyhrálo buly, Dukle se hned vyskytla šance vystřelit na bránu.

02:20
    Jihlava se po rychlých přihrávkách dostává do protiútoku. Šanci na střelu ale neměli.

03:10
    Rychlý protiútok Dukly ruší ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:10
    Dukla v rohu kluziště vybojovala puk a tak začal další protiútok na jejich straně.

04:40
    Sigmund si připisuje další zákrok lapačkou po střele z levého kruhu.

06:10
    Jihlava se dostala až do útočného pásma, kde sice ztratili puk, ale přesto se jim povedlo vystřelit.

06:34
    Nepřesná rozehrávka Dukly vyústila v zakázané uvolnění.

07:20
    Brno vyhazuje puk na střídačku.

07:21
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Pospíšil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:50
    Střela z kruhu Dukle nevyšla, trefila jen boční tyč.

10:20
    Brno mělo šanci před bránou, ale brankář Sigmund puk vypíchl hokejkou.

11:45
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla využila rychlého přechodu do útočného pásma a po přesné přihrávce ihned přesně vystřelil MATĚJ VOJÁČEK.

13:42
    Šanci Dukly pokazila nepřesná střela, Rýgl sice puk nechytil, ale přerušení hry mu pomohlo.

15:40
    Hráč Brna vystřelil z kruhu, ale jihlavský brankář jeho pokus zastavil lapačkou.

16:30
    Samostatná akce, při které střílel z levého kruhu mezi betony MATĚJ VOJÁČEK.

17:10
    Technika právě vstřelila branku!
    Nepřesná rozehrávka v útočném pásmu vyústila v break Techniky. ANTONÍN POSPÍŠIL ujel oběma bekům a střelou do šibenice snižuje na 2:1!

18:40
    Po ofsajdu Dukly se Brno dostalo do útočné třetiny, ale nedostali se ke střele a hra se rychle přesunula do středního pásma.

20:00

První třetina začala v rychlém tempu. Dukla nevyužila první přesilovku. O chvíli později ale otevřela v 11 minutě skóre a pár minut poté vedla 2:0. Po nepřesné rozehrávce Dukly se Technika dostala k přečíslení a snížila stav utkání na 2:1. I přes to, že Dukla vede, síly na ledě jsou vyrovnané.

20:01

20:05
    Zahajovací buly druhé třetiny vyhrála Dukla a ihned se dostává do útočného pásma.

20:09
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Janík – 2 min., vysoká hůl).

20:15
    Do útoku při vlastním oslabení se dostává Technika a šetří cenný čas.

21:00
    Dukla zatím v přesilovce nevymyslela nic kloudného. K první střele se dostal Kudrna, který pálil z mezikruží, ale přesně do části branky, kterou střeží pozorný Rýgl.

22:00
    Kudrna si vyjel s kotoučem za branku a hledal volného spoluhráče, který stál na hraně brankoviště.

22:20
    Technika další oslabení zvládla na jedničku a už je v plném počtu.

22:50
    Domácím se nepodařilo vyvézt kotouč z vlastního pásma a Technika stupňuje svůj tlak.

23:20
    Obrovský tlak domácí neustáli a Technika vyrovnává! GÖRGE napřáhl od levého kruhu a kotouč zaplul přesně za záda Sigmunda – 2:2!

24:10
    Dukla se snaží o rozehrávku v útočném pásmu. Kotouč si však na jejich hokejky zatím nechce najít cestu.

25:15
    Dukla se sama vyhání až ke své vlastní kleci a musí začít svůj útok odznovu.

26:20
    Bakus se vydal na samostatný výlet do útočného pásma a pěkně zavařil obraně i Rýglovi. Ten však jeho oba pokusy zlikvidoval!

27:25
    Kudrna pálil z víceméně nulového úhlu a nastřelil horní tyč branky, kterou střeží Rýgl!

28:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Ošmera – 2 min., podrážení).

28:50
    Jihlava se vysvobozuje vyhozením kotouče až k Rýglovi.

30:20
    Střídání v týmu HC Dukla Jihlava: ze hřiště odchází Sigmund, přichází Račan.

30:20
    Střídání v týmu HC Dukla Jihlava: ze hřiště odchází Rýgl, přichází Hnízdil.

31:19
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kudrna – 2 min., sekání).

33:00
    Využitá přesilovka a Technika jde do vedení 3:2! Střelu od modré Račan ještě vyrazil, ale k dorážce se dostal jako první NETOPIL a střelou k tyči posílá Brno do vedení!

34:25
    Kudrna zavezl kotouč do pásma, ale nedostal se s ním dál než do rohu, kde ho následně odevzdal Technice.

35:00
    Ofsajd ruší útočné snažení Techniky.

35:26
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Vildomec – 2 min., sekání).

36:10
    Technika vyhazuje až k Račanově kleci.

36:28
    Také na druhé straně je využita přesilovka a je vyrovnáno! TOMÁŠ VANDAS ujel oboum bekům a střelou mezi nohy vyrovnává stav utkání!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé části.

40:00

Ve druhé třetině zápasu měla jednoznačně navrch Technika. Nejen, že měli více šancí, ale byli oproti Dukle více aktivní. To se také ukázalo již ve třetí minutě, kdy Brno srovnalo stav utkání na 2:2 a ve 13 minutě přidali další gól. Dukle se povedlo v přesilové hře vyrovnat a tak je zápas po druhé třetině nerozhodný.

40:01

40:15
    Úvodní buly vyhrála Dukla a hned se dostala do útočného pásma. Ke střele se nedostali.

41:30
    Boj o puk u mantinelu vyhrála Technika, která se dostala do přečíslení, ale střelu Dukla zblokovala.

43:18
    Střela od modré Dukle nevyšla a brankář jí zastavil lapačkou. Na druhé straně měl Račan více práce se střelou Techniky.

44:50
    Střelu Brna vyrazil jihlavský brankář před sebe. Dukla se tak dostala k puku a rychle se dostala do útočného pásma, kde měla Dukla velkou šanci. Pod beton brankáře Hnízdila se puk nevešel.

46:50
    Přihrávku od brankové čáry namířil hráč Techniky přesně na svého spoluhráče, ten ale na jihlavského brankáře nevyzrál.

47:48
    Hráči Techniky se vysvobozují vyhozením puku, který ale na zakázanné uvolnění nestačil.

48:14
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (2 min.).

49:13
    V přesilovce má Dukla zatím do st šancí, jen ani jedna střela neproklouzla brankáři za záda.

50:22
    Dukla využívá přesilovou hru. Po několika nepřesných střelách přišla přesná přihrávka na hokejku JINDŘÍCHA HABERMANNA, který dokázal přesnou střelou dostat puk až do brány.

51:57
    Dukla se usadila v útočném pásmu, ale v souboji u mantinelu přišla o puk. Pokud techniky překazil svým zákrokem Račan.

53:08
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jeletz – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Lancouch – 2 min., hrubost).

53:45
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Vildomec – 2 min., nedovolené bránění).

54:59
    Po přesné přihrávce se k puku dostal Matěj Vojáček, který vystřelil a teč JINDŘICHA HABERMANNA skončila v síti. Dukla tak vede už o dva góly. Asistence: Matěj Vojáček

55:54
    Tvrdou střelou od modré se nenechal hostující brankář překvapit a předvedl jistý zákrok.

56:57
    Hra se přesunula do útočného pásma Techniky. Hráči si ale nezpracovali dobře puk a ke střele se nedostali, Mezi tím si už Dukla bere puk zpět.

58:14
    Jihlavský pokus o střelu nevyšel a brankář se nenechal překvapit. Vyhodil puk před sebe a tak se k šanci dostala technika. Račan ovšem jejich pokusy vychytal.

Jihlava brzy vedla, jenže ve druhé třetině Technika vstřelila 2 góly a Jihlava musela dotahovat, nejen góly, ale i aktivitou. Ke konci utkání odskočila Dukla na rozdíl 2 branek a tak to i skončílo.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera. (18:57:25)

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 12. Vojáček, 17. Vojáček, 37. Vandas, 51. Habermann, 55. Habermann (Vojáček) – 18. Pospíšil, 24. Görge, 33. Netopil

HC Dukla Jihlava: Sigmund (Račan) – Pražák, Vandras, Ošmera, Sapík, Jeletz, Vojáček – Váňa, Chlubna – Bakus, Kudrna, Novák – Vondruška, Habermann, Bambula – Fink, Macek, Chvátal
    Trenér: Marek Melenovský

Technika Hockey Brno: Rýgl – Vildomec, Pospíšil, Dvořák, Hejduk, Pajer, Hrabinec, Čaňo – Görge, Janík, Jakovský – Uher, Netopil, Straka – Lancouch, Novotný, Palkovič – Smrž