Vyškov – Táborsko 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 2:2 (kon.)
FK Příbram
2:2 (1:1)
FK Varnsdorf
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (18:56:07)

Dnešní utkání sledovalo 866 diváků.

Utkání končí remízou! Po vyrovnané první půli šla Příbram po pěkné kombinaci Zorvana se zakončujícím Pilíkem do vedení a zdálo se, že si dojde pro tři body. Jenže Varnsdorf ještě našel odpověď. Oba celky tak berou bod. Příbram tak nevyhrála už potřetí v řadě. Naopak Severočeši slaví cenný bod, už třetí utkání v řadě neprohráli a v tabulce jsou třetí.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:8.

90+4

90+4
    Rohový kop Středočeši odvrátili.

90+4
    Hosté se ještě dostali k jedné střele, tu ale příbramská defenziva zablokovala.

90+3
    V závěru třetí nastavené minuty odkopává od branky Ondřej Kočí. Toto utkání nejspíš skončí remízou.

90+2
    Žlutou kartu dostává Adam Richter (FK Varnsdorf).

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    V době, kdy končí základní hrací doba zápasu, odkopává hostující gólman Richter od brány.

89
    Příbram se dostala s míčem do pokutového území, ale hosté dobře zakročili v obraně a balon vybojovali.

87
    Kočí si připisuje další zákrok! Poradil si s dalekonosnou střelu z levé strany.

87
    Severočeši se ubránili a jsou u balonu.

86
    Rohový kop také pro Příbram.

85
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na trávníku a musí být ošetřen.

84
    Zajímavá střela hostů z hranice pokutového území gólem nekončí. Kočí si připisuje důležitý zákrok.

83
    Příležitost pro Varnsdorf, který bude rozehrávat svůj sedmý rohový kop v utkání.

82
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Adam Petrák.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karel Soldát, přichází Radek Voltr.