Frýdek-Místek – Slovácko B 1:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Rosice 0:1 (kon.) | Blansko – D. Benešov 3:1 (kon.)
Kroměříž – Ostrava B 4:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 2:0 (kon.) | Vrchovina – Vratimov 1:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:0 (1:0)
FC Hlučín
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Orelský st. • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Uherský Brod nakonec porazil Hlučín 2:0 a brankář Jícha si připsal své druhé čisté konto v této sezóně. Broďanům se tedy zatím daří začátek nového ročníku! (19:02:46)

90+2

81
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Košák, přichází Švrček.
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází Šmatelka.

80
    Žlutou kartu dostává Košák (ČSK Uherský Brod).

71
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Malenovský, přichází Lorenc.

68
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Moučka, přichází Dostál.

59
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Gettler, přichází Mančík.
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jaroněk, přichází Michalec.

56
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Zajíček, přichází Hykel.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Neumann, přichází Lokša.
    51. VRÁGA - 2:0

51
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAL VRÁGA, který krátce po zahájení druhého poločasu rozvlnil síť za Lapešem.

46
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Tomšů, přichází Buchvaldek.

46

Po první půli vedou domácí jedno brankovým rozdílem. Dokážou hosté na tento náskok odpovědět ve druhém poločase?

45
    34. MALENOVSKÝ - 1:0

34
    Autorem branky je MARTIN MALENOVSKÝ, který poslal domácí do vedení.

10
    V úvodních deseti minutách Hlučín zahrával již tři rohové kopy, ale ani jeden z nich nevedl k otevření skóre zápasu.

1

ČSK Uherský Brod: Jícha – Pavlíček, Košák, Malenovský, Gettler, Josefík, Jaroněk, Vrága (C), Nevařil, Flasar, Venený
    Náhradníci: Kratochvíl – Michalec, Šmatelka, Zámečník, Mančík, Švrček, Lorenc

FC Hlučín: Lapeš – Zajíček, Neumann (C), Tomšů, Opatřil, Plesník, Praus, Mládek, Kundrátek, Moučka, Wolf
    Náhradníci: Kolenko – Buchvaldek, Dostál, Lokša, Hykel, Hasala, Wala

Rozhodčí: F. Kotala – M. Dudek, T. Ehrenberger.