Zvolen – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 0:4 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kolín – Jihlava 1:2 (kon.)
Kladno – K. Vary 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – Nitra 1:2 (kon.)
Příbram – Klatovy 0:0 (zruš.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:3 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
Přerov – Havířov 5:2 (kon.) | Sokolov – Slavia 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 5:3 (kon.)
Vsetín – Prostějov 2:3 (kon.) | Znojmo – Třebíč 4:3 (kon.) | Bílina – Děčín 5:3 (kon.)
Cheb – Mostečtí Lvi 0:0 (zruš.) | HC Slovan – Skalica 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 1:4 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:0 (kon.) | Tábor – Velké Meziříčí B 11:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Chrudim 8:2 (kon.)
HC Olomouc
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 17.08.2021, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Na počtenou! (19:06:23)

Třetí třetinu zvládly lépe Vítkovice, které tak v dnešním přípravném utkání vítězí poměrem 4:2. Rozdílovou trefu měl na svědomí Lukáš Kovář a v úplném závěru ještě pečetil výhru hostů Petr Chlán gólem do prázdné brány. Olomouc sice měla tlak, ale další branky přidat nedokázala.

59:33
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Patrik Koch – 2 min., napadení).

59:23
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Pojistku pro hosty přidává PETR CHLÁN. Útočník čtvrté formace si to namířil sám na prázdnou bránu, přičemž dokázal ujet několika olomouckým hráčům. 2:4. Asistence: Vojtěch Lednický.

59:01
    Špunar už je na střídačce a domácí tedy zkoušejí hru bez brankáře.

58:28
    Olomouc se už usadila v útočném pásmu snaží se něco vymyslet.

58:02
    Guntiš Galvinš pomohl ofenzívě i pár desítek sekund před koncem třetí třetiny. Flickovu přihrávku si ale nezpracoval.

57:21
    Petr Fridrich šikovně našel před bránou Rastislava Deje, který mohl přidat svou druhou branku v utkání. Jan Špunar jej ale pohotovou lapačkou vychytal.

56:51
    Se střelou Vojtěcha Tomečka z pravého kruhu neměl Dolejš větší problémy. Více než tři minuty před koncem třetí třetiny se bude vhazovat v olomouckém útočném pásmu.

55:51
    Vojtěch Lednický se už už tlačil do samostatného úniku, ale skvěle jej zastavil Jiří Ondrušek, který brilantní rybičkou puk odehrál k mantinelu.

55:41
    Olomoucká třetí lajna mladíků se dnes na ledě moc často neobjevuje. Nyní ale zatlačila a získala na soupeři další icing.

55:24
    Vracející se Mácha dojel kotouč jako první, tudíž je pískáno zakázané uvolnění Vítkovic.

54:50
    Třetí formace Vítkovic získala pro ně cenné vteřiny v útočném pásmu. Špunar ale do zákroku nemusel.

Dnešní utkání sleduje 1 121 diváků.

54:04
    Puk tentokrát vyskočil na střídačku Vítkovic, takže zde máme další přerušení hry.

53:33
    Kotouč nebezpečně poskakoval na brankovišti Daniela Dolejše, ale vítkovická obrana i s velkým štěstím situaci uhasila.

52:48
    Hokejisté v modrých dresech jen nahazují kotouče za bránu Olomouce. To jim ale samozřejmě v tuto chvíli stačí.

52:04
    Domácím bylo odpískáno druhé postavení mimo hru v řadě. Čeká nás tedy buly ve středním pásmu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 16. Ondrušek (Klimek), 38. Ostřížek (Olesz) – 2. Dej (Plášil, Machů), 39. Kalus (Flick), 43. Kovář (Bondra), 60. Chlán (Lednický)

HC Olomouc: Špunar (Lukáš) – Rašner, Ondrušek (C), Valenta, Řezníček, Rutar, Švrček – Káňa, Nahodil, Kucsera – Burian, Knotek, Tomeček – Bambula, Handl, Mácha – Ostřížek, Klimek, Olesz
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Stezka) – Machů, Plášil, Dudas, Galvinš, Koch, Kovář – Bukarts, Hruška (C), Svačina – Fridrich, Dej, Krenželok (A) – Kalus, Flick, Bondra – Bernovský, Chlán, Lednický

Diváci: 1 121