USA – Česko 5:2 (kon.)
konec
USA
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
Česko
Úterý 17.08.2021, 18:30 • Lonza Arena, Visp • Turnaj pěti (U17)
Partner:
   
  Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:34:40)
   
  Je dobojováno. Na úvod turnaje čtyř, který se koná ve švýcarském Vispu, nestačil český celek na ten americký a prohrál 2:5. Už zítra mají mladí Češi šanci složit reparát, když vyzvou stejně staré domácí Švýcary.
   
  Konec zápasu.
   
  59:56
  Ještě se bude vhazovat před americkou brankou, už se ale patrně nic nestane.
   
  59:49
  USA jsou v plném počtu.
   
  59:20
  Další pokus českého týmu, ale kotouč končí jen vedle americké tyče. USA se záhy zase dokázali osvobodit a posílají puk až před Hrabala.
   
  58:32
  Daniel Badinka napřáhl na pravém kruhu a jeho pokus srazil do bezpečí brankář Kiesewetter. Poté se Američané osvobozují.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:49
  Vyloučení v týmu USA (Matt Mania – 2 min., sekání).
   
  57:08
  Martin Matějíček vyslal pokus od modré čáry, puk se jen otřel o beton amerického brankáře. Nicméně Češi stále kombinují před jeho svatyní.
   
  56:30
  Češi se udrželi v pásmu Američanů, ale hned kotouč ztratili. Záhy ho získali zpět, ale nakonec před Kiesewetterem nezakončili.
   
  55:31
  Česko je v plném počtu.
   
  55:01
  Michael Hrabal nadvakrát zakročil proti střelám USA a má puk pod kontrolou. Následně pak nechal hru přerušit a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
   
  54:19
  Američané operují před českou brankou, obrana české sedmnáctky se dokázala ubránit a puk poslala daleko od Hrabalovy klece.
   
  53:31
  Vyloučení v týmu Česko (Radek Tomas – 2 min., podrážení).
   
  53:04
  Američané už nikam nespěchají, stále drží slibný náskok a chtějí ho ubránit. Nyní střílel z otočky Logan Renkowski, ale jen do betonu českého brankáře.
   
  51:56
  Američané jsou v plném počtu.
   
  51:37
  Češi se stále marně snaží dobývat americkou klec v přesilové hře. Nyní se Američané dostali zase k puku a vyhodili ho až před Michaela Hrabala.
   
  49:56
  Vyloučení v týmu USA (Cameron Briere – 2 min., hákování).

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 8. Whitelaw (Mania, Nelson), 12. Terrance (Mania), 15. Terrance (Nelson), 26. Shaugabay (Nicholas), 31. Nelson (Terrance, Whitelaw) – 29. Daniel Badinka, 45. Žižka (Tomas, Adámek)


  USA: Kiesewetter (Ferris) – Kinsman, Strathmann, McCarthy, St. Louis (C), Mania, Fascia – Adams, Nicholas, Renkowski – Whitelaw, Terrance, Nelson – Shaugabay, Yurchuk, Briere – Bruchill, Pierson, Oliver
  Česko: Hrabal (Kavan) – Dvořák (C), Žižka, Matějíček, Kubíček, Dominik Badinka, Kočí, Sypecký – Šprynar, Felcman, Štancl – Albrecht, Fiala, Židlický – Csabi, Adámek, Tomas – Daniel Badinka, Fábry, Pavelec – Vehovský

  Rozhodčí: Staudenmann – Dreyfus, Pitton