Karaganda – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | Raków – Gent 1:0 (kon.) | KuPS – Union Berlín 0:4 (kon.)
Karabach – Aberdeen 1:0 (kon.) | Flora – Shamrock 4:2 (kon.) | Beer Ševa – Famagusta 0:0 (kon.)
Linz – St. Johnstone 1:1 (kon.) | Plzeň – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Riga FC – Lincoln 1:1 (kon.)
Neftçi Baku – Maccabi Haifa 3:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Trabzonspor – AS Řím 1:2 (kon.)
Basilej – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Fola – Kajrat 1:4 (kon.) | Jablonec – Žilina 5:1 (kon.)
Sivasspor – Kodaň 1:2 (kon.) | Feyenoord – Elfsborg 5:0 (kon.) | PAOK – Rijeka 1:1 (kon.)
Anderlecht – Arnhem 3:3 (kon.) | Rennes – Rosenborg 2:0 (kon.) | FC Ferreira – Tottenham 1:0 (kon.)
Santa Clara – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Trabzonspor AŞ
1:2 (0:0)
AS Řím
Čtvrtek 19.08.2021, 19:30 • Senol Guněs Spor Kompleksi Yeni, Trabzon • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

S konstatováním, že AS Řím vyhrál v Trabzonsporu 2:1, když domácí na druhý gól Římanů již nestihli odpovědět, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (09:08:21)

Po bezbrankovém porvním poločasu, ve kterém měli více ze hry domácí, začaly padat góly až po změně stran. AS Řím poslal do vedení v 55. minutě hodně aktivní Lorenzo Pellegrini, jenž ve vápně přebral centr od Mchitarjana a trefil se do protipohybu gólmana. O devět minut později ale bylo srovnáno. Andreas Edvald Cornelius byl na hřišti zhruba minutu, když ho ve vápně neuhlídal Mancini a Dán hlavičkoval přesně k tyči. Poté měli domácí velký tlak a pouze brankář Dos Santos udržel pro AS vyrovnaný stav 1:1. V 81. minutě přišlo rozhodnutí, když po rohu orazítkoval Mancini levou tyč a míč přes Iého protlačil do sítě Eldor Shomurodov. AS Řím tak vyhrál v Trabzonsporu 2:1 a veze si do odvety hodně nadějný výsledek.

90+4

90+4
    Bakasetas poslal do vápna centrovaný míč, na který si vyskočil Vitor Hugo. Mohl srovnat, hlavičku poslal dobře k tyči, nicméně do tohoto prostoru se natáhl Dos Santos a v pravou chvíli vytáhl nejdůležitější zákrok zápasu.

90+3
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Zaniolo, přichází Reynolds.

90+3
    Carles Pérez na levé straně před střídačkami fauloval Trondsena a ještě je tu jedna šance pro Trabzon.

90+3
    Diawara ve vápně odkopl míč ven z vápna.

90+3
    Nwakaeme hezky přešel přes obránce a vzápětí poslal parádní centr do vápna, který hosté odvrací horko těžko na roh. Další práce pro Bakasetase.

90+2
    Domácí to zkusili z pravé strany a Bakasetas bude kopat roh.

90+1
    Po souboji s Karsdorpem vybojoval Bakasetas autové vhazování.

90
    Ve druhém poločasu se bude hrát o tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Pellegrini, přichází Kumbulla.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Veretout, přichází Diawara.

90
    Poslední minuta základní hrací doby se právě rozběhla.

89
    Hráči hostí navíc poměrně dobře napadají soupeře a nikdo z hráčů Trabzonsporu nemá příliš času na nápaditější rozehrávku.

88
    Patricio Dos Santos si rozhodně nic nedělá z pískání fanoušků Trabzonu a svůj odkop od branky rozhodně nebude urychlovat.

87
    Hugo na levé straně chtěl jít dopředu, což by samozřejmě domácí potřebovali. Jenže neměl nikoho, komu by nahrál, proto volil přihrávku zpět na stopery.

86
    Mancini a Karsdorp si nahrávají před velkým vápnem. Nikdo z hráčů Trabnzonu je zatím nenapadá.

85
    AS zatím v pohodě brání opětovně získané průběžné vedení.

83
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Djaniny, přichází Bengali-Fodé Koita.

Tomáš Lysý

Branky: 64. Cornelius (Bruno Peres) – 55. Pellegrini (Mchitarjan), 81. Shomurodov

Karty:   14. Bruno Peres (TRA), 15. Susperreguy (TRA), 51. Ié (TRA)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:4. Fauly: 9:12.
    Trabzonspor AŞ: Uğurcan Çakır – Bruno Peres, Edgar Ié, Vitor Hugo, Ismail Köybaşı (63. Trondsen) – Hamšík, Berat Özdemir, Bakasetas – Gervinho (63. Cornelius), Djaniny (83. Koita), Nwakaeme
    Náhradníci: Erce Kardeşler – Hüsseyin Türkmen, Yusuf Sarı, Abdülkadir Ömür, Cornelius, Trondsen, Koita, Yunus Mallı, Murat Akpinar, Abdulkadir Parmak, Kaplan, Serkan Asan

AS Řím: Patricio Dos Santos – Karsdorp, Mancini, Ibaněz, Vina Susperreguy – Veretout (90. Diawara), Cristante – Mchitarjan (83. Carlos Pérez), Lorezno Pellegrini (90. Kumbulla), Zaniolo (90+3. Reynolds) – Shomurodov (83. Mayoral)
    Náhradníci: Boer, Fuzato – Calafiori, Reynold, Mayoral, Kumbulla, Carles Pérez, Diawara, Bove, Darboe, Zalewski, El Shaarawy

Rozhodčí: Michal Jug – Manuel Vidali, Robert Vukan (vš. Slovinsko)
    Čtvrtek 26.08.2021
    AS Řím - Trabzonspor 3:0

Branky: 20. Cristante (Karsdorp), 65. Zaniolo (Veretout), 84. Shaarawy (Pellegrini)

Karty:   38. Veretout (ASR), 90+1. Mancini (ASR) – 39. Siopis (TRA), 85. Ié (TRA), 90+1. Djaniny (TRA)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:4.