Karaganda – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | Raków – Gent 1:0 (kon.) | KuPS – Union Berlín 0:4 (kon.)
Karabach – Aberdeen 1:0 (kon.) | Flora – Shamrock 4:2 (kon.) | Beer Ševa – Famagusta 0:0 (kon.)
Linz – St. Johnstone 1:1 (kon.) | Plzeň – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Riga FC – Lincoln 1:1 (kon.)
Neftçi Baku – Maccabi Haifa 3:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Trabzonspor – AS Řím 1:2 (kon.)
Basilej – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Fola – Kajrat 1:4 (kon.) | Jablonec – Žilina 5:1 (kon.)
Sivasspor – Kodaň 1:2 (kon.) | Feyenoord – Elfsborg 5:0 (kon.) | PAOK – Rijeka 1:1 (kon.)
Anderlecht – Arnhem 3:3 (kon.) | Rennes – Rosenborg 2:0 (kon.) | FC Ferreira – Tottenham 1:0 (kon.)
Santa Clara – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
CD Santa Clara
2:1 (1:0)
FK Partizan Bělehrad
Čtvrtek 19.08.2021, 22:30 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Santa Clara se v tomto zápase dostala do dvoubrankového vedení, Partizan ve druhém poločase pouze snížil. Pak už byla domácí obrana pozorná. Santa Clara má dobrou výchozí pozici před odvetným duelem. Naopak Bělehrad musí značně přidat. Ostatně, dnes na branku vypálil jen dvakrát. (00:23:46)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:18.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Siniša Saničanin (FK Partizan Bělehrad).

90+4
    V poklidném tempu se nyní utkání dohrává.

90+2
    Žlutou kartu dostává Slobodan Uročevič (FK Partizan Bělehrad).

90+2
    Hosté se pokouší hrát aktivně před brankou, ale na nějakou šanci nyní čekají. Domácí hrají dobře takticky.

90+1
    Celkem 4 minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Carlos, přichází Allano.

86
    Žlutou kartu dostává Alekksandar Lutovac (FK Partizan Bělehrad).

86
    Hosté jsou nyní aktivnější a pokouší se zbytky sil vrhnou to útočení a do pokusů o vyrovnání.

85
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Lazar Markovič, přichází Nikola Terzič.

84
    Hosté vybojovali rohový kop, cent se snesl před branku, a pak si útočící celek pomohl faulem.

82
    Domácí celek se dostal k zakončení, rána Lincolna končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.

82
    I hosté rychle faulovaly, směr hry se znovu otáčí.

80
    Domácí Carvalho si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, rozehrávat tedy bude Partizan.

78
    Santa Clara rozehrává na své obranné části hrací plochy, do šance se nyní nemůže přes dobře hrající obranu soupeře dostat.