Salzburg II – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Bratislava Capitals 4:2 (kon.) | Cheb – Chomutov 6:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 6:5 (po pr.)
HC ISMM Kopřivnice
6:5 (2:3, 2:2, 2:0 - 0:0)
HK Nový Jičín
Pátek 20.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítáme všechny fanoušky hokeje u dnešního utkání. Pro Kopřivnici páté v pořadí, pro hosty z Nového Jičína teprve třetí. V této sezoně už spolu oba soupeři jeden přípravný zápas odehráli, bylo to 10. 8. na ledě ďáblů z Nového Jičína, který vyhrála Kopřivnice poměrem 3:2, kdy vítěznou branku vstřelil Dominik Suchý. Uvidíme, co nabídne dnešní zápas, určitě je na co se těšit.

HC ISMM Kopřivnice: Kučera (Šindelka) – Ludvík, Štěpánek, Bail, Krzak, Fojtík T., Marek – Pokorný, Fojtík F., Žemba, Mach M., Mach J., Koudelný, Urban, Suchý, Indrst, Kofroň, Sluštík

HK Nový Jičín: Šimonů (Nehasil) – Štefka, Hruška, Potočný, Lehečka, Poruba, Kafka – Konečný, Hilšer, Gebauer, Hladiš, Váňa, Sluštík, Flok, Kleiner, Pawliczek, Maliník, Vacula, Kožený.

Oba týmy jsou již připraveny k úvodnímu buly, za chvíli začínáme.

00:01

00:21
    Domácí se ihned dostali do útočného pásma.

01:10
    Hostům se podařilo dostat se do útočného pásma, ale už mají puk na hokejkách domácí.

01:55
    Hosté v útočném pásmu s pukem na hokejkách.

02:13
    Nebezpečný závar hráčů Nového Jičína nakonec vyústil v zakázané uvolnění domácích.

02:18
    Střela ihned po vhazování, Kučera chytá do lapačky.

03:08
    Přečíslení 3 na 2 na straně Nového Jičína, kombinaci ale scházela přesná střela na branku.

03:49
    Filip Fojtík protečoval do útočného pásma.

04:27
    Domácí v útočném pásmu.

04:46
    Dominik Suchý střílel od modré, střela ale skončila na betonech golmana hostů.

04:55
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Štefka – 2 min., vysoká hůl).

05:02
    Hosté ihned po vhazování vyhazují přes celé kluziště.

05:56
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Ihned první početní výhoda domácích využita zásluhou střelce FILIPA INDRSTA a kopřivničtí se tak ujímají v 6. minutě vedení 1:0. Asistence: Krzak a Marek.

07:31
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Ludvík – 2 min., napadení).

07:44
    Domácím se podařilo dostat puk mimo obrannou třetinu.

08:08
    Po nahrávce od Jakuba Lehečky střílel Jakub Vacula, trefil ale pouze beton brankáře Kučery.

09:11
    Velká příležitost domácích v oslabení, po nahrávce Indrsta se sám před brankářem ocitl Jakub Koudelný, ale trefil pouze brankáře.

09:31

10:02
    Závar domácích v útočném pásmu ukončuje až zásah golmana hostů.

10:58
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Kotouč mířící na branku domácích z hokejky Romana Maliníka šikovně těsně před brankářem tečoval DOMINIK KAFKA a puk následně projel brankáři mezi nohama. Hostům se tak podařilo srovnat stav utkání na 1:1. Asistence: Maliník a Poruba.

12:49
    Hosté se dostali do útočného pásma.

13:13
    Nahození Jana Žemby směrem na brankáře hostů, získal tak vhazování v útočném pásmu.

13:26
    Ofsajd domácích.

14:00
    Rychlá křižná přihrávka přes střední pásmo na Dominika Suchého, ten puk následně poslal na brankáře hostů.

15:04
    Domácí rozjíždí útok zpoza vlastní branky.

15:21
    Kopřivničtí jsou již usazeni v útočném pásmu.

15:52
    Rychlý průnik do útočného pásma zakončený střelou v podání Filipa Fojtíka.

16:10
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Koudelný – 2 min., podrážení).

17:01
    Po rychlé kombinaci přes celé kluziště zvýšil v přesilovce DAVID ŠTEFKA. Asistence: Váňa a Lehečka.

17:36
    DOMINIK SUCHÝ dostal puk na útčnou modrou a v samostatném úniku dokázal překonat brankáře hostů a srovnat tak stav utkání na 2:2. Asistence: Pokorný.

18:59
    Zakázané uvolnění domácích.

19:01
    Poslední minuta první třetiny.

19:28
    Domácí se dostali s pukem mimo obranné pásmo.

19:55
    Opět rychlý průnik hostů do útočného pásma a plyne z toho další branka, tentokrát se trefil ROMAN MALINÍK a připsal si již druhý bod v tomto utkání. Asistence: Štefka.

20:00

Během prvních 20 minut padlo dohromady 5 branek, o které se postarali za domácí Dominik Suchý a Filip Indrst a za hosty David Štefka, Dominik Kafka a Roman Maliník .Díky těmto střelcům je stav po první vyrovnané třetině 3:2 pro hosty z Nového Jičína. Každému z týmů se podařilo shodně yužít jednu početní výhodu, Kopřivnice měla k dispozici pouze 1, Nový Jičín 2.

Další třetina začíná zhruba za 8 minut, tedy 18:44.

Začátek druhé třetiny se o něco posune, na led se dostali malí kopřivničtí hokejisté a předvádějí fanouškům svůj um.

Mladí hokejisté již opustili hrací plochu a tak se na ni mohou vrátit aktéři dnešního utkání.

20:01

20:18
    Hosté se ihned dostali do útočného pásma, první zákrok třetiny si připisuje Maxim Šindelka.

20:45
    První zákrok má také Daniel Šimonů, po střele Jana Žemby.

21:18
    Domácí opět v útočném pásmu.

21:51
    Sám se na chvilku před brankářem objevil Robin Gebauer, ale puk nedokázal nasměrovat do brány.

22:53
    Domácí se dostali do útočného pásma, ale zatím o puk bojují pouze v rohu kluziště.

23:36
    Filip Krzak obkroužil bránu, ale brankář hostů se stihl přesunout.

24:13
    Hosté se dostali do ofsajdu.

24:30
    Tentokrát se hostům podařilo dostat do útočného pásma, ale nepobyli tam moc dlouho, kotouč už mají domácí.

25:02
    Puk těsně minul odkrytou branku hostů.

25:47
    Šindelka raději podržel puk pod lapačkou, vhazování po jeho pravici.

26:24
    Adam Kofroň se s pukem na hokejce dostal do útočného pásma.

27:30
    Signalizované vyloučení hostů, domácí v útočném pásmu v 6 hráčích.

27:45
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hilšer – 2 min., sekání).

28:15
    Miroslav Marek střílel od modré, ale trefil přesně golmana hostů.

28:44
    Domácí po vyhraném vhazování kombinují v útočném pásmu.

29:16
    Domácí dokázali opět využít přesilovku a zásluhou průstřelu FILIPA FOJTÍKA srovnávají na 3:3. Asistence: Štěpánek.

30:15
    Gólová přestřelka pokračuje. Tentokrát se trefil ADAM HILŠER, který přidává již čtvrtou branku hostů v utkání. Asistence: Váňa.

32:14
    Hosté opět ve velké šanci, tentokrát ale Šindelka jejich pokusy vykryl.

32:56
    Hosté stále v útočné třetině, ale Šindelka všechny jejich střely chytá.

33:20
    Adam Kofroň dostal přihrávku do jízdy, ale spadl a puk mu ujel.

34:33
    Opět rychlé přenesení hry z jedné strany na druhou a po přihrávce střílel DOMINIK PAWLICZEK bekhendem do pravého horního růžku Šindelkovy branky. Asistence: Lehečka.

36:01
    Kopřivnice v útočném pásmu, do modré střílel Miroslav Marek.

36:51
    Opět se puk dostal až do předbrankového prostoru, ale i tentokrát jej brankář Nového Jičína chytil.

38:12
    Roman Maliník projel přes celé kluziště a následně zakončoval, ale trefil brankáře domácích.

38:40
    Nahození domácích na brankáře hostů, ten ale puk vytřepal z lapačky a hraje se dále.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:18
    FILIP FOJTÍK podruhé za sebou. Tentokrát se trefil z opačné strany útočného pásma a snížil opět na rozdíl jedné branky. Asistence: Žemba.

40:00
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Vacula – 2 min., podrážení).

40:00

Přestřelka pokračovala i ve druhých 20 minutách, tentokrát se trefil za domácí dvakrát Filip Fojtík a za hosty Adam Hilšer a Dominik Pawliczek. Domácí opět dokázali využít jedinou přesilovku, kterou měli a zároveň celých 20 minut hráli bez faulu. Navíc si do třetí třetiny přenáší celé 2 minuty po faulu na Dominika Suchého.

Třetí třetina začíná v 19:33, je na co se těšit.

Hráči se už rozcvičují na hrací ploše, za chvíli začíná 3. třetina.

40:01

40:01
    Střídání v týmu HC ISMM Kopřivnice: ze hřiště odchází Šindelka, přichází Kučera.

41:02
    Domácí v šanci v útočném pásmu.

41:30
    Hosté vystihli přihrávku domácích a na chvíli vyjeli z útočného pásma.

42:00

42:32
    ONDŘEJ SLUŠTÍK doklepl puk mezi betony brankáře až za jeho záda po předchozí střele Dominika Suchého. Asistence: Suchý.

43:56
    Z velmi ostrého úhlu střílel Filip Krzak.

44:26
    Adam Kofroň zkoušel tečovat před brankářem.

45:09
    Od modré střílel novojičínský Váňa.

45:54
    Jakub Vacula prověřil Maxima Kučeru.

46:09
    Opět šance na kopřivnické straně, tentokrát Filip Indrst, ale neuspěl.

47:04
    Adam Kofroň zavezl puk do útočného pásma.

47:40
    Tentokrát zavezl puk až za bránu hostů Adam Urban.

48:35
    nepovedená přihrávka Ondřeje Sluštíka a hosté mají puk na hokejkách v útočném pásmu.

49:27
    Zakázané uvolnění hostů.

49:34
    Domácí vyhráli buly a přetlačují se o puk v rohu kluziště.

49:43
    Opět zakázané uvolnění hostů.

50:13
    Jakub Lehečka ukončil dlouhou dobu bez možnosti vystřídat pro hosty a přihrál puk golmanovi pod lapačku.

50:32
    Tentokrát projel s pukem do útočného pásma Jakub Mach.

51:03
    Domácí rychle vystřídali a už opět míří dopředu.

51:37
    Až před golmana se dostal Jakub Ludvík.

51:37
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Ludvík – 2 min., hrubost).

51:37
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (KOnečný – 2 min., hrubost).

52:01
    Při hře ve 4 na obou stranách se zatím v útočném pásmu drží hosté.

52:33
    Dvě střely za sebou měl na bránu Jakub Koudelný, ale ani jedna nedošla k brankáři.