Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 8:0 (kon.) | Slavia – Sokolov 1:3 (kon.)
Litvínov – Plzeň 0:0 (zruš.) | Vítkovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Havířov – Zlín 1:5 (kon.)
Jastrzębie – Poruba 2011 3:4 (po s.n.) | Příbram – Kobra 3:2 (2:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – HC Slovan 0:0 (kon.)
Kometa Brno B – Žďár n/S 5:6 (kon.) | Chomutov – Řisuty 4:0 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.)
Přerov – Šumperk 1:3 (kon.) | Nitra – Villach 5:4 (po pr.) | Benátky n/J – Vrchlabí 5:6 (1:2 po s.n.)
Třebíč – Kolín 4:2 (kon.) | Trenčín – Vsetín 2:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 10:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 1:3 (kon.) | Dubnica – Martin 5:3 (kon.)
Velké Meziříčí B – Tábor 3:4 (po pr.)
zrušeno
HC VERVA Litvínov
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Škoda Plzeň
Úterý 24.08.2021, 17:30Přípravné zápasy

Dnešní přípravné utkání mezi Litvínovem a Plzní se neuskuteční! Hosté se potýkají s rozsáhlou marodkou. Otazník v tuto chvíli visí i nad konáním čtvrtečního zápasu. (11:11:09)

Litvínov má za sebou již tří přípravná klání, ze kterých vzešel dvakrát vítězně. Posledním sokem se stali kladenští Rytíři v čele s Jaromírem Jágrem. Kladno přivezlo téměř kompletní sestavu, ve které nechyběli nové tváře. Domácím se podařilo otevřít skóre ve 26. minutě zásluhou Lukáše Stehlíka. A ve 32. minutě dal pomyslnou třešničku svému prvnímu startu v dresu Litvínova Giorgio Estephan, když zajistil Vervě dvougólové vedení. Litvínovskou svatyni hájil Šimon Zajíček, jenž zvládl porci náročných zákroků a vychytal si čisté konto.

Škodovka podstoupila již pět přípravných klání pod taktovkou nových trenérů. Ladislava Čiháka s Jiřím Hanzlíkem vyměnila dvojice Václav Baďouček a Miloš Říha, jejich asistentem se stal sportovní manažer a bývalý plzeňský hráč Tomáš Vlasák. Z pěti zápasů vzešli západočeši třikrát vítězně. Před sezonou došlo na západě Čech k velkému průvanu v kabině a řada hráčů tým opustila. Největšími ztrátami jsou odchody Milana Gulaše, Dominika Frodla a Petra Straky. Z týmu odešlo celkem jedenáct hráčů a Plzeň přivítala osm nových tváří.
    Naposledy se indiáni utkali s mladoboleslavskými bruslaři, se kterými padli v odvetě 1:5. Úvodní branku zaznamenal Petr Kodýtek ve 12. minutě, ovšem další góly skončily v plzeňské síti.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.