HC Slavia Praha
2:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
Úterý 24.08.2021, 12:30 • Zimní stadion Eden • Přípravné zápasy dorostu

Já vám dnes děkuji za pozornost a těším se někdy u dalších hokejových zápasů. (14:41:12)

Utkání je u konce. Dnešní zápas končí za nerozhodnutého stavu 2:2. Výsledek odpovídá i hře, oba týmy měly své šance a své příležitosti, ale v poslední třetině jsme se rozuzlení nedočkali.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:55
    Rána domácího Krejčího končí na tyči! Odražený puk sebrali slávisté a znovu z toho byla velká šance. Druhá střela však zamířila těsně nad branku.

63:01
    Skalský našel Vosmíka a ten vyslal na Stránského dělovku. Golman ramenem vyráží.

61:53
    Vavřena znovu v akci. tentokrát podržel kotouč po tečované střele na svoji bližší tyč.

60:41
    Nejprve velká šance sešívaných po přečíslení 2 na 1. Po zblokované přihrávce se do šance dostal Váňa, který však s přispěním dvou slávistických hráčů nezakončil přesně.

60:01

Základní hrací doba sice skončila, nás však ještě čeká rozuzlení v prodloužení.

60:00

58:55
    Vavřena vytasil famózní zákrok lapačkou! Kladenský útočník neproměnil vyloženou šanci z ideálního prostoru mezi kruhy.

58:33
    Hra je po delší době přerušena kvůli ofsajdu hostů. Zbývá nám ještě jedna minuta hry.

56:56
    Hosté v plném počtu. Kladno bez úhony přečkalo krušné chvíle v pražském Edenu.

55:42
    První přesilovku slávisté i přes velký tlak nevyužili, ale byla jim nabídnuta další přesilová hra.

54:56
    Kladno v plném počtu, ale jen na chvíli. Ve stejnou chvíli dochází k dalšímu vyloučení. (2 min.)

53:56
    Hned dvě obrovské šance Slavie! Rychlé přesné přihrávky a tvrdá střelba v signalizované výhodě domácích nadělaly hostům pořádné starosti. puk však létá těsně mimo branku.

52:54
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. – podrážení).

52:06
    Vavřena rychle vytřepal puk z lapačky a rychle rozehrál. Nechtěl totiž přerušit tlak, který si jeho tým aktuálně tvoří.

Michael Schuster

Branky a nahrávky: 20. Švec (Kříženecký, Krčál), 21. Hlavička (Kříženecký, Krčál) – 24. M. (Váňa), 32. Hlaváček (Petřík)

HC Slavia Praha: Vavřena (Vedral) – Švec, Kubánek, Kříženecký, Málek, Karas, Hubinka, Tichý – Vosmík, Hlavička, Krčál, Chludil, Filip, Němeček, Skalský, Havlíček, Krejčí
    Rytíři Kladno: Stránský (Tuláček) – Novák, Šátek M., Rájek, Pražák, Marcinek, Aschenbrenner J., Šátek O. – Hlaváček, Mejtský, Svoboda, Kupčo, Šíma, Kut, Černý, Petřík, Váňa