Ústí n/O – Vyškov 0:2 (kon.) | Slavičín – Karviná 1:5 (kon.) | Velvary – Chomutov 3:1 (kon.)
Sedlčany – Č. Budějovice 0:6 (kon.) | Sokolov – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Benešov – Teplice 0:1 (kon.)
Hostouň – Pardubice 0:1 (po pr.) | Hlučín – Ostrava 0:1 (po pr.) | Uničov – Olomouc 2:4 (kon.)
Kroměříž – Brno 2:2 (4:5 po pen.) | Val. Meziříčí – Prostějov 0:3 (kon.) | Vltavín – Ústí n. L. 0:0 (odl.)
Domažlice – Vlašim 1:7 (kon.) | Povltavská – Varnsdorf 0:5 (kon.) | Liberec – Zbuzany 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:2 (0:1)
FK Zbuzany 1953
Středa 25.08.2021, 18:30 • Stadion U Nisy, Liberec • MOL Cup • 2. kolo

Obrovské překvapení je na světě! Účastník FORTUNA:LIGY Slovan Liberec vypadl ve druhém kole se třetiligovými Zbuzany! To nečekal asi ani ten největší fanoušek celku z Prahy-západ! Hosté šli do vedení již v osmé minutě, kdy se po rohu prosadil Zákostelský. Stejný hráč zvyšoval opět po rohovém kopu v 70. minutě na 2:0. O sedm minut později snížil za domácí hlavičkou Karol Mészáros, ale to bylo od domácích vše! FK Zbuzany 1953 tak postupují po heroickém výkonu do třetího kola MOL Cupu! Liberec naopak v domácím poháru končí. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (20:29:09)

90+6

90+6
    Gembickému utekl míč a to je asi konec!

90+6
    Z rohového kopu opět zakončení nepřišlo. Ještě aut pro domácí.

90+5
    Tečovaná střela Rondiće znamená ještě rohový kop pro Liberec.

90+5
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Štěpán Studnička, přichází Michael Azilion.

90+4
    Žlutou kartu dostává brankář Soukup (FK Zbuzany 1953) za zdržování.

90+3
    Domácí Slovan stupňuje svůj tlak. Obrana Zbuzan zatím drží!

90+2
    Rabušic posílal dloubáček za obranu na Rondiće. Brankář Soukup byl opět z brány včas venku.

90+1
    Michal Fukala mohl toto kymácení pozdržet, ale hlavičkoval těsně vedle.

90
    Domácím hráčům už příliš času na vyrovnání nezbývá a pod trenérem Hoftychem se silně kymácí jeho židle.