Litvínov – Litoměřice 6:2 (kon.) | K. Vary – Zvolen 3:1 (kon.) | Krefeld – Pardubice 0:6 (kon.)
Kobra – Řisuty 5:2 (kon.) | Kometa Brno B – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Písek – Salzburg 4:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pátek 27.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Přípravné zápasy

59:19
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mach M. – 2 min.).

59:19
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Kozubík – 2 min.).

58:55
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Kopřivnice zkusila hru bez brankáře, která se jim nevyplácí. Od modré se zmocnil puku Filip Weintritt, který u brány spatřil najetého JANA KŘIVOHLÁVKA, který už poslal kotouč do prázdné. Asistence: Filip Weintritt.

54:59
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Finsterle – 2 min., nedovolené bránění).

53:37
    Bobři navyšují své vedení. Po přesunu do třetiny se před bránou usadil útočník TOMÁŠ URBANEC, který po přesné nahrávce trefil volnou mezeru v bráně Tatrovky. Asistence: Stanislav Báchor.

51:23
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Urban – 2 min., sekání).

45:20
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., hákování).

45:09
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Pargač – 2 min., hákování).

44:10
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Báchor – 2 min., podrážení).

41:12
    Bobři si vytvořili tlak u brány hostů, toho využil JAN KŘIVOHLÁVEK po souhře s Filipem Weintrittem, který mu puk poslal přesně na hůl. Asistence: Filip Weintritt.

31:19
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Fojtík – 2 min., hrubost).

27:02
    Nepříjemnost pro Bobry, Libor Kamas si jde na dvě minuty sednout za zdržování hry.

25:18
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Báchor – 2 min., hákování).

24:17
    Štěpánek si ale na trestné dlouho neposedí. Jan Štědrý našel před bránou najetého FILIPA WEINTRITTA a ten po patnácti sekundách přesilové hry posílá Bobry opět do vedení. Asistence: Jan Štědrý.

24:05
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., držení).

21:37
    Kopřivnice právě vstřelila branku. A je vyrovnáno. Kopřivnice se opět dostala k puku na straně domácích a po menší nepřehledné akci se do brány prosazuje ONDŘEJ SLUŠTÍK. Asistence: Dominik Pokorný.

19:26
    Mladí Bobři se rychle dostali do obrané třetiny Kopřivnice. Před bránu si šikovně najel DAVID KOZUBÍK, který po nahrávce Urbance našel místo za zády Maxima Kučery. Asistence: Tomáš Urbanec.

11:07
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., hákování).

06:35
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Valašsskomeziříčští už sice hráli v plném počtu, vyloučení Křivohlávek se ale nestihl v čas začlenit do obrany Bobrů. Po větším nepřehledném uskupení tak puk padá za záda gólmana Slováka zásluhou TOMÁŠE FOJTÍKA. Asistence: Dominik Suchý, Dominik Pokorný.

04:04
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Křivohlávek – 2 min., nedovolené bránění).

03:10
    Bobři pokračovali s nátlakem u brány, když z jedné z pohotových střel dokázali zásluhou TOMÁŠ ANDRISE poprvé v zápase skórovat. Asistence: Lukáš Finsterle.

Jan Kozák

Branky a nahrávky: 4. Andris (Finsterle), 20. Kozubík (Urbanec), 25. Weintritt (Štědrý), 42. Křivohlávek (Weintritt), 54. Urbanec (Báchor), 59. Křivohlávek (F. Weintritt) – 7. Fojtík (Suchý, Pokorný), 22. Sluštík (Pokorný)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Růžička) – Báchor, Žák, Ďurkáč, Mošnička, Kamas, Holiš – Finsterle, Vávra, Goiš – Štědrý, Křivohlávek, F. Weintritt – Urbanec, Andris, Kozubík – Kuchařík, Vavřík, Stodůlka.
    HC ISMM Kopřivnice: Kučera (Šindelka) – Marek, Fojtík, Štěpánek, Bail, Mituchovič – Hrubý, J. Mach, Pargač, Pokorný, Suchý, Sluštík, Indrst, Urban, Žemba, Raška, M. Mach.