Burnley – Leeds 1:1 (kon.) | Tottenham – Watford 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Burnley FC
1:1 (0:0)
Leeds United
Neděle 29.08.2021, 15:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 3. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:54:46)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:9.

Je konec! Duel mezi Burnley a Leeds United nakonec končí remízou 1:1. úvodu bylo o něco aktivnější domácí Burnley, které hrozilo z těžkých pozic. První obrovskou šanci měl Gudmundsson, který technickým obstřelem minul branku. Na opačné straně mohl Raphinha zakončovat takřka z malého vápna, ale zvolil přihrávku. Pět minut před přestávkou to ještě z voleje zkoušel Barnes, ale Meslier byl na zemi včas. Branek jsme se dočkali až po změně stran. V 61. minutě poslal domácí po velkém závaru do vedení Chris Wood. Hosté od té doby zvýšili aktivitu a v 86. minutě obstaral vyrovnání Patrick Bamford.

90+3

90+2
    Hosté zahrávali další rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Rodrigo, ale prudký centr dokázala obrana domácího mužstva odvrátit do bezpečí.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Aaron Lennon trefil Dallase šlapákem a vidí žlutou kartu.

89
    Dallas prošel s míčem u nohy po levé straně až na hranici velkého vápna, kde se snažil nasadit jesličky Lennonovi, ale druhý jmenovaný se ošálit nenechal.

88
    Burnley chtělo rychle odpovědět. Chris Wood se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho projektil Meslier dokázal zkrotit.
    86. Patrick BAMFORD - 1:1

86
    Leeds právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Hosté se v závěru utkání dočkali vytoužené branky! Do odraženého míče se ve vápně opřel Shackleton, jehož přízemní ránu před brankou tečoval do sítě nehlídaný PATRICK BAMFORD!

85
    Patrick Bamford se ve vápně natahoval po centru z levé strany, jenže na pobídku nedosáhl. Odražený míč propadl až do zámezí.

83
    Vydra se dostal do pokutového území, jenže si nedokázal narazit míč se spoluhráčem. Hostům se čas hodně rychle krátí.

82
    Domácí celek zahrával rohový kop. Burnley s jeho rozehrávkou rozhodně nespěchalo, což se naopak vůbec nelíbilo fotbalistům hostujícího celku.

81
    Struijk na polovině hřiště doslova dojel soupeře a vidí žlutou kartu.

81
    Meslier si dal pozor na vysoký centr z levé strany a schoval míč do rukavic. Gólman hostů ihned rozehrál, aby urychlil přechod svého mužstva vpřed.

80
    Matěj Vydra se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do akce domácího Burnley. Český útočník si naběhl na přihrávku z autového vhazování a nechal se obrat o míč.

79
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Matěj Vydra.

78
    Jamie Shackleton potáhl míč po pravé straně na polovinu soupeře, jenže si nedokázal balón dobře pokrýt a napadající zadák jej o něj ihned připravil.