Čerepovec – Petrohrad | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Riga | 3:2 (kon.) | | | Kazaň – Jokerit | 3:0 (kon.) |
Nižněkamsk – Kunlun | 5:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Viťaz | 3:6 (kon.) | | | Soči – Chabarovsk | 4:0 (kon.) |
Spartak Moskva – Vladivostok | 4:1 (kon.) |
Třinec – Fribourg | 3:4 (kon.) | | | IFK Helsinky – Zürich | 0:2 (kon.) | | | Frölunda – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
Mnichov – SønderjyskE | 6:2 (kon.) | | | Mannheim – Cardiff | 7:2 (kon.) | | | HC Slovan – Leksands IF | 2:4 (kon.) |
Lausanne – Rauma | 0:3 (kon.) | | | Zug – Rögle BK | 1:2 (po pr.) |
HC UP Olomouc – BO Ostrava | 9:7 (kon.) |
Poruba 2011 – Zvolen | 0:0 (zruš.) | | | SHK Hodonín – Kometa Brno B | 1:4 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) |
Ústí n/L – Kadaň | 5:4 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Mountfield HK | 1:3 (kon.) |
Vlci Žilina – Martin | 4:1 (kon.) | | | Michalovce – Banská Bystrica | 1:4 (kon.) | | | Litoměřice – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Litvínov – K. Vary | 3:1 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí B | 3:1 (kon.) |
Tábor – Žďár n/S | 3:0 (kon.) | | | Přerov – Lipt. Mikuláš | 4:5 (kon.) | | | Frýdek-M. – Šumperk | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Jihlava – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 5:1 (kon.) | | | Vsetín – Trenčín | 3:0 (kon.) |
Bílina – Chomutov | 5:3 (nedohr.) | | | Děčín – Mostečtí Lvi | 5:8 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Hronov | 4:3 (kon.) |
Opava – Val. Meziříčí | 1:3 (kon.) |
konec
HC Tábor
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
59:00
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Radim Prokopec – 2 min., sekání).
|
|
56:55
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Martin Mazanec – 2 min., podrážení).
|
|
34:17
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jan Čermák – 2 min., napadení).
|
|
27:04
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jan Čáp – 2 min., podrážení).
|
|
26:40
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tomáš Chkubna – 2 min., naražení zezadu).
|
|
21:34
|
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Dominik Adam – 2 min., držení).
|
|
17:03
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Lukáš Endák – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
3. Bárta (Endál), 15. Endál (Zíb, Bárta), 48. Anderle (Škoda, Macháček)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Kolář (Vácha) – Kříž, Hajič, Černý (C), Mazanec, Pařízek, Zíb, Doktor – Hasman, Škoda (A), Matiášek, Bárta, Matušík, Endál, Dančišin, Zayml, Šulek, Anderle, Macháček
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma – Půža, Lojek, Váňa, Čermák, Prokopec, Vašíček (C), Bureš, Wasserbauer (A), Chlubna, Adam, Štěpánek, Gregar, Prokš (A), Jícha, Štola
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma – Půža, Lojek, Váňa, Čermák, Prokopec, Vašíček (C), Bureš, Wasserbauer (A), Chlubna, Adam, Štěpánek, Gregar, Prokš (A), Jícha, Štola
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
František Kalina