Lotyšsko – Polsko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Irsko 4:1 (kon.) | Bosna – Irsko 0:2 (kon.)
Slovensko – Litva 3:1 (kon.) | Itálie – Lucembursko 3:0 (kon.) | Estonsko – Finsko 0:3 (kon.)
Norsko – Rakousko 3:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Kypr 0:6 (kon.) | Srbsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Moldavsko – Bulharsko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Gibraltar 4:0 (kon.) | Turecko – Belgie 0:3 (kon.)
Černá Hora – Švédsko 1:3 (kon.) | Španělsko – Rusko 4:1 (kon.)
Švýcarsko
4:0 (3:0)
Gibraltar
Pátek 03.09.2021, 19:00Kvalifikace ME U21 • Skupina E

Střely na branku: 23:2. Střely mimo: 11:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:17. (20:52:32)

Je konec! Švýcarsko zvládlo úvod kvalifikace a poráží Gibraltar vysoko 4:0. O úvodní branku se postaral Jankewitz už po pěti minutách. Ve 26. minutě navíc přidal další zásah Kronig a ve 37. minutě přidal třetí zásah Mambimbi. Ve druhé půli sice domácí zahodili penaltu, ale pojistku přidal Amdouni.

90+5

90+3
    Antunes fauloval při návratu na vlastní polovinu. Gibraltar si může odpočinout.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

89
    Bautista se hnal po pravé straně vpřed, jenže se nedočkal podpory svých spoluhráčů a přišel o míč.

87
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Llambias, přichází Ruiz.

85
    Žlutou kartu dostává Montovio (Gibraltar).

84
    Žlutou kartu dostává Sohm (Švýcarsko).

83
    Di Gusto fauloval na polovině hřiště. Domácí útočník to v závěru za rozhodnutého stavu zbytečně přehání s tvrdostí.

81
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Parkinson, přichází Serra.

79
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Domácí krátce před koncem utkání přidávají čtvrtou branku! Mezi střelce se zapsal také ZEKI AMDOUINI!

78
    GIbraltar se v závěru utkání snaží alespoň sympaticky útočit. Peacock střelou z otočky přestřelil domácí svatyni.

76
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Mambimbi, přichází Di Gusto.

74
    El Hmidi se dostal k odraženému míči a pohotově zakončil zpoza velkého vápna. Jeho ránu srazil do bezpečí Burch.

72
    Mambimbi při návratu na vlastní polovinu fauloval Peacocka a může být rád, že se nezapsal na žlutý seznam hříšníků.

70
    Žlutou kartu dostává De Haro (Gibraltar).

69
    Stojikovič se ujal pokutového kopu, ale vyslal slabou střelu, kterou Hankins zlikvidoval!