SHC Maloměřice – Hranice 30:19 (kon.) | Dukla – Zubří 24:25 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 23:27 (kon.)
Lovosice – Frýdek-M. 35:28 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
30:19 (16:10)
TJ Cement Hranice
Sobota 04.09.2021, 11:30Chance Extraliga mužů • 1. kolo

SHC Maloměřice – Brno – TJ Cement Hranice 30:19 (16:10)
    Nejvíce branek: Koubek 6, M. Jirák 5, Kučera 4/2 – Plaček 7/3, Ševčík 3, Ciborán 2. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3. Vyloučení: 8:6. (13:03:47)

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Maloměřic, které svého soupeře porazily poměrem 30:19. Také druhý poločas byl v režii domácího celku, který byl v tomto duelu mnohem aktivnější a také přesnější. Hranicím se ani ve druhém dějství nedařilo, na tento zápas jistě budou chtít zapomenout.

Konec zápasu. (30:19)
    60
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Martin Ciborán). (30:19)
    60
    Zbránek nedokázal prostřelit brankáře, na druhé straně byl úspěšnější Vít Kučera. (30:18)
    59
    Jan Drásal byl ve velkém úhlu, přesto se dostal do střelecké pozice a poté prostřelil brankáře. (29:18)
    58
    Po krátké kombinaci se dokázal uvolnit domácí Vít Kučera, který uklidil míč k levé tyči. (28:18)

58
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský). (27:18)

57
    Oddechový čas pro domácí. (27:18)
    57
    Jan Zbránek pro změnu snižuje na rozdíl devíti branek, povedlo se mu zamířit do prázdné branky. (27:18)

56
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Vítek). (27:17)
    56
    A nyní je to o deset branek. Lefan dokázal předat do tandemu na Martina Ciborana, který skvěle proskočil. (27:17)

55
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Musil). (27:16)
    55
    Po delší době se konečně prosazují také Hranice, a sice přesně k pravé tyči mířil David Lefan. (27:16)

55
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Hotárek). (27:15)

55
    Do úniku se po levém křídle dostal domácí Zbránek, který trefil pouze nohu brankáře. (27:15)

54
    Ta nakonec přeci jenom přinesla další nedovolený zákrok. Maloměřice budou muset zakončit (27:15)

53
    Maloměřice mají poslední minuty pod kontrolou, nyní sledujeme poměrně nudnou kombinaci u branky. (27:15)

52
    Domácí Kučera byl zastaven nedovoleným způsobem, po pár vteřinách se rozehrávalo z místa přestupku. (27:15)