SHC Maloměřice – Hranice 30:19 (kon.) | Dukla – Zubří 24:25 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 23:27 (kon.)
Lovosice – Frýdek-M. 35:28 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
35:28 (16:14)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 04.09.2021, 19:10 • Zimní stadion Lovosice • Chance Extraliga mužů • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (21:12:52)

Lovci Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:28 (16:14)
    Nejvíce branek: Trkovský 8/3, J. Motl 7/2, Malý 6 – Chudoba 6/3, Choleva 6, Petrovský 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/3. Vyloučení: 9:8. ČK: Kylíšek (LOV). Diváci: 1490.

Lovosice i ve zbylých 30 minutách dominovaly a postupně si vytvořily náskok, který už Frýdeckomístečtí nedokázali stáhnout. Obrana domácích nepovolila soupeřům snížit rozdíl ve skóre na méně než 2 branky. Hodně se v dnešním duelu dařilo brankářům. Lovci tak jen potvrdili, že se jim při Otvírácích sezóny, které hrají už po dobu 5 let vždy na zimním stadionu v Lovosicích, daří a vyhráli v tomto prostředí i popáté. Na straně domácích to byl Jan Hrdlička a na straně druhé Vít Pyško.

Konec zápasu. (35:28)
    60
    Mezi střelce se nakonec stihl zapsat potřetí ještě Jiří Bouček, který využil už nekoncentrovanosti většiny hráčů. Pyško na tuto střelu už víceméně rezignoval. (35:28)
    60
    To Choleva si vedl o poznání lépe a ještě půl minuty před koncem zápasu upravuje skóre. (34:28)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (34:28)

59
    Hrdlička hrdinou domácích posledních chvil. Dvakrát v řadě se mu totiž povedlo vymazat střelce soupeře v jasných gólových pozicích. (33:27)

59
    Poprvé v utkání ze souboje exekutor – brankář vychází vítězně brankář. V tento moment se tak povedlo Janu Hrdličkovi. (34:27)

59
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Karel Holubec). (34:27)
    59
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Heřmanovský). (34:27)
    59
    Chudoba ještě zmírňuje ztrátu svého celku na Lovosice proměněnou střelou ze středu. (33:27)
    58
    Frýdek-Místek zatím početní výhodu nevyužil. Naopak Lovosičtí odskakují zásluhou Trkovského do sedmibrankového náskoku. (33:26)

57
    Po třetím dvouminutovém trestu vidí červenou kartu David Kylíšek (LOV). (32:26)
    57
    Chotěborský se může radovat ze své druhé extraligové branky. V rychlém protiútoku byl rychlejší než jeho pronásledovatel a tváří v tvář Pyškovi si vedl velmi zkušeně. (32:26)

57
    Jenže Jan Hrdlička dnes chytá velmi vydařený zápas a nenechal soupeře zdramatizovat utkání v tuto chvíli, necelé 4 minuty před koncem. (31:26)

56
    Lovosičtí se možná o výsledek ještě budou muset strachovat. Při dalším útoku totiž nebyli úspěšní a musí čelit další kombinaci soupeře. (31:26)
    56
    To Zbyněk Bureš na druhé straně "pálil ostrými" a snížil ztrátu na soupeře na 5 branek. (31:26)

55
    Při pasivní hře to vzal na sebe Jaroslav Trkovský, který už byl ale hodně z úhlu a nechal vyznamenat Pyška. (31:25)