Arménie – Lichtenštejnsko 1:1 (kon.) | Řecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Kosovo – Španělsko 0:2 (kon.)
Itálie – Litva 5:0 (kon.) | Sev. Irsko – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Bělorusko – Belgie 0:1 (kon.)
Wales – Estonsko 0:0 (kon.) | Albánie – San Marino 5:0 (kon.) | Maďarsko – Andorra 2:1 (kon.)
Polsko – Anglie 1:1 (kon.) | Island – Německo 0:4 (kon.) | S. Makedonie – Rumunsko 0:0 (kon.)
Albánie
5:0 (1:0)
San Marino
Středa 08.09.2021, 20:45Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina I

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer a dobrou noc. (22:40:16)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 10:4.

Utkání je za námi. Albánie se ve druhém poločase rozstřílela a nakonec zvítězila podle předpokladů jasně 5:0. San Marino si naopak nepřipsalo jedinou střelu na bránu nebo mimo ní. Albánie je tedy v tabulce skupiny I druhá se dvanácti body, San Marino poslední bez bodu.

90+3

90+2
    Naopak Benedettini se opět proletěl vzduchem, tato albánská střela z hranice pokutového území ale letěla nad horní tyč.

90+1
    Když se San Marino jednou vydá do protiútoku, tak ten odvážlivec nemá žádnou podporu. Sám proti třem čtyřem bránícím hráčům toho moc nedokáže.

90
    Pomalu nám začíná nastavení druhého poločasu. Čekají nás ještě tři minuty.

88
    Další střela přišla z poměrně ostrého úhlu a Benedettini tak opět dokázal míč vyrazit. Teď už ale opravdu jde jen o výsledné skóre.

87
    Hostující gólman musel opět do akci. Bakemu při snaze o kličku uskočil míč a toho využil Benedettini, který po něm skočil.

86
    A vzhledem k tomu, že Poláci prohrávají s Anglií, to vypadá, že Albánie minimálně do října přespí na druhém místě tabulky skupiny.

85
    Albánci si pochopitelně chtějí co nejvíce vylepšit skóre. Po dnešku totiž budou mít už dvanáct bodů a reálně tak stále mohou bojovat o místo v baráži.

83
    A to ještě nemusí být konec. Před námi je přibližně ještě dalších deset minutek.

82
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Myrto Uzuni, přichází Enis Çokaj.

82
    To, co domácím nešlo v první půli, úplně změnili. Po poločase si totiž tvoří mnoho šancí a hodně už jich i využili.

81
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Doka A.
    80. Myrto UZUNI - 5:0

80
    Albánie právě vstřelila branku!
    Pátý gól domácích je opravdu tu. Ve druhém poločase to Albáncům pálí. Armando Broja obral soupeře o míč a mohl zakončovat už sám. Nakonec ale ještě vylepšil pozici pro MYRTA UZUNIHO a ten balon jen poslal do odkryté brány.

80
    Jeho spoluhráči si mezitím vyzkoušeli další rohový kop, v tomto případě ale bránu soupeře neohrozili.

79
    V tuto chvíli byl chvíli ošetřován Hysaj. Zvedl se ale sám a musí na chvíli odejít za postranní čáru.

Filip Krůza

Branky: 32. Manaj (Bare), 58. Laci (Broja), 61. Broja (Roši), 68. Hysaj (Roši), 80. Uzuni (Broja)

Karty:   76. Roši (ALB) – 19. D. Tomassini (SMA)

Albánie: Strakoša – Mihaj, Kumbulla, Djimsiti – Hysaj (C) (81. Doka), Bajrami (46. Broja), Bare, Traši (46. Roši) – Laci (71. Ramadani), Uzuni (82. Çokaj) – Manaj.
    Náhradníci: Beriša, Selmani – Balaj, Broja, Çekiçi, Çepele, Çokaj, Doka, Hoxhallari, Ismajli, Ramadani, Roši.

San Marino: E. Benedettini – Ma. Battistini, Fabbri (57. Conti), Brolli, Palazzi (C), Grandoni (72. Zafferani) – Hirsch, E. Golinucci (75. Mi. Battistini), A. Golinucci, D. Tomassini (46. F. Tomassini) – N. Nanni.
    Náhradníci: S. Benedettini, Zavoli – Mi. Battistini, Bernardi, Ceccaroli, Conti, D'Addario, Quaranta, F. Tomassini, M. Vitaioli, Zafferani, Raschi.

Rozhodčí: Fähndrich L. (SUI)