Arménie – Lichtenštejnsko | 1:1 (kon.) | | | Řecko – Švédsko | 2:1 (kon.) | | | Kosovo – Španělsko | 0:2 (kon.) |
Itálie – Litva | 5:0 (kon.) | | | Sev. Irsko – Švýcarsko | 0:0 (kon.) | | | Bělorusko – Belgie | 0:1 (kon.) |
Wales – Estonsko | 0:0 (kon.) | | | Albánie – San Marino | 5:0 (kon.) | | | Maďarsko – Andorra | 2:1 (kon.) |
Polsko – Anglie | 1:1 (kon.) | | | Island – Německo | 0:4 (kon.) | | | S. Makedonie – Rumunsko | 0:0 (kon.) |
Bulharsko – Gruzie | 4:1 (kon.) | | | Česko – Ukrajina | 1:1 (kon.) |
Vltavín – Ústí n. L. | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 0:3 (kon.) | | | Chlumec n/C – Chrudim | 0:1 (po pr.) |
Karlovy Vary – Králův Dvůr | 1:2 (kon.) |
FKM Vysočina Jihlava – Vel. Meziříčí | 3:3 (kon.) | | | Znojmo – Frýdek-Místek | 2:3 (kon.) | | | Ostrava B – Uh. Brod | 2:1 (kon.) |
D. Benešov – Kroměříž | 0:2 (kon.) | | | Slovácko B – Zlínsko | 4:0 (kon.) | | | Rosice – Olomouc B | 1:0 (kon.) |
Vratimov – Uničov | 0:3 (kon.) | | | Vrchovina – Blansko | 1:3 (kon.) | | | Zlín B – Hlučín | 2:0 (kon.) |
HB Køge – Sparta | 2:0 (kon.) |
konec
FC Baník Ostrava B
2:1
(0:0)
ČSK Uherský Brod
Michal Raška
Branky:
50. Jaroň, 67. Chvěja – 64. Josefík
Rozhodčí: Slabý – Vejtasa, Řezníček
Diváci:
Karty: 79. Říha (OVB), 88. Kulig (OVB), 90+2. Číž (OVB) – 36. Venený (UBR), 45. Mančík (UBR)
Neproměněná penalta:
FC Baník Ostrava B:
Číž – Zálešák (78. Říha), Harušťák, Granečný, Jaroň, Chvěja (72. Holaň), Martiník, Sanneh, Kulig (C), Smékal (72. Šmiga), Juroška (61. Stoklásek)
Náhradníci: Matěj – Sotorník, Holaň, Šmiga, Stoklásek, Říha, Zouhar
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc (46. Pavlíček), Košák, Švrček, Josefík (71. Váňa), Mančík, Venený (62. Malenovský), Jaroněk (78. Flasar), Šmatelka, Michalec (62. Nevařil), Vrága (C)
Náhradníci: Kratochvíl – Pavlíček, Malenovský, Gettler, Nevařil, Flasar, Váňa
Trenér:
Náhradníci: Matěj – Sotorník, Holaň, Šmiga, Stoklásek, Říha, Zouhar
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc (46. Pavlíček), Košák, Švrček, Josefík (71. Váňa), Mančík, Venený (62. Malenovský), Jaroněk (78. Flasar), Šmatelka, Michalec (62. Nevařil), Vrága (C)
Náhradníci: Kratochvíl – Pavlíček, Malenovský, Gettler, Nevařil, Flasar, Váňa
Trenér:
Rozhodčí: Slabý – Vejtasa, Řezníček
Diváci:
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jaroněk, přichází Flasar.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Chvěja, přichází Holaň.
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Michalec, přichází Nevařil.