Tábor – Pardubice 1:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:4 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 6:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:5 (kon.) | Zlín – Havířov 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (2:3 po s.n.)
Technika Brno – Motor ČB 2:3 (kon.) | Třemošná – Kladno 0:6 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Poruba – Kometa Brno 2:8 (kon.) | Olomouc – Přerov 3:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 6:4 (kon.)
PZ Kladno – Liberec 2:15 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:1 (kon.)
HC Olomouc
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 09.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (20:09:46)

Dnes jsme mohli být svědky opravdu bojovného utkání. První se po trefě Kristiána Šenka prosadila Olomouc, ještě v první třetině se Přerovu podařilo dostat do vedení, díky trefě Denise Dobši. Ve druhé třetině Zubři navýšili svůj náskok na dvě branky díky trefě Jana Hanáka. Ve třetí třetině Kohouti předvedli bojovnost, a to se jí vyplatilo. Tristan Konobejl snížil na rozdíl jediné branky. Zubři si ovšem vzali své vedení zpět po gólu Ondřeje Kolaříka. Tato rána se nakonec ukázala jako vítězná, jelikož olomouckým mladíkům se povedlo snížit přesným pokusem Jakuba Belana. K vyrovnání ovšem nedošlo. Zubři si tak připisují první důležité první vítězství.

59:59
    Přerov ustál obrovský tlak Olomouce a odváží si první body na domovskou základnu.

59:39
    Kuchta minul prázdnou branku.

59:22
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Svozil – 2 min., držení hole).

HC Olomouc si bere oddechový čas.

59:15
    Olomouc to zkouší bez brankaře.

58:43
    Dnešní zápas se nese v duchu bojovnosti, a to na obou stranách.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:26
    Poslední tři minuty budou opravdu napínavé.

54:41
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ještě není hotovo! JAKUB BELAN využil přihrávky Nickolase Miškovského a překonal Martina Vojtka. Asistence: Nickolas Miškovský a Nicolas Šlahora.

53:12
    V přerovské bráně bylo opravdu přelidněno, Olomouc se snažila propašovat kotouč za záda přerovského gólmana.

52:01
    Olomouc utkání přesto nevzdává a snaží se skórovat.

49:30
    Přerov právě vstřelil branku! Přerov si bere dvoubrankové vedení zpět, a to díky trefě ONDŘEJE KOLAŘÍKA, jenž se prosadil po výborné individuální akci nad pravý beton Frgála. Bez asistence.

47:40
    Na ledě teď opravdu dominuje Olomouc, Přerov nepouští do útoku.

47:08
    Olomouc snížila náskok přerovských Zubrů, a to jí dodalo energii.

46:40
    Olomouc snižuje! O snížení se postaral přesnou útočník TRISTAN KONOBEJL. Asistence: Viktor Šulgan.

46:26

Jakub Škoda

Branky a nahrávky: 3. Šenk, 47. Konobejl (Šulgan), 55. Belan (Miškovský, Šlahora) – 11. Dobša (Toman), 12. Hanák (Kuchta, Svozil), 28. Veselý (Svozil), 50. Kolařík

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgán, Šenk, Miškovský (A) – Najman, Jeřábek, Pasternek – Izák, Konobejl – Golais, Belan.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (Ryšavý) – Svozil, Janek, Polame, Harásek, Nášel, Veselý (A) – Galnor, Hanák M., Hanák J. (A), – Paska, Kolařík, Toman – Dobša, Kuchta (C) – Šindler, Svoboda.

Rozhodčí: Ondřej Šudoma – Marek Bubela, Tomáš Bezděk