Frankfurt – Stuttgart 1:1 (kon.) | Bochum – Hertha 1:3 (kon.) | Mönchengladbach – Bielefeld 3:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:1 (0:0)
VfB Stuttgart
Neděle 12.09.2021, 15:30 • Deutsche Bank Park, Frankfurt • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:07:51)

Utkání sledovalo 25 000 diváků.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.

Utkání je u konce a my ve druhé půli viděli rozhodně lepší fotbal a zápletku dramatickou až do posledních okamžiků. Frankfurt dokázal stupňovat svůj tlak, gólu se však dočkal až v 79. minutě, kdy se křížnou ranou prosadil Filip Kostić. V 82. minutě byl navíc vyloučen hostující Waldemar Anton a vše hrálo pro domácí. Jenže Stuttgart se nevzdal a byl odměněn v 88. minutě, kdy skóroval důrazný Umar Marmúš a srovnal na 1:1. V závěrečných vteřinách mohl strhnout výhru na stranu domácích Borré, jenže střelou z první trefil pouze Müllerovo břevno. Týmy si tak rozdělily po bodu, Frankfurt jich má na 14. místě tři, , jedenáctý Stuttgart čtyři.

90+5

90+4
    Neskutečný závěr. V možná posledním útoku domácích se ke střele z vápna dostal Borré, trefil však břevno, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a do zad brankáře Müllera!

90+3
    Dlouhého trvání tlak neměl, Stuttgart se i v deseti vydává do rychlého kontru.

90+2
    Dlouhý aut před Müllera, Paciência byl sice těsně bráněn, ale i tak je z toho roh pro Frankfurt.

90+1
    Je tu další rohový kop pro Eintracht. Centr se odrazil ke Kamadovi, jeho rána mu ale vůbec nesedla, trefil pouze svého spoluhráče...

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Celá akce však končí útočným faulem Evana Ndicky...

89
    Frankfurt chce mermomocí vyhrát a už je zase v útoku. Následuje rohový kop.

88
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Hintereeger nyní nedokázal dobře odklidit míč, Mangala jej vrátil do vápna, kde si zpracoval UMAR MARMÚŠ, jeho první pokus sice zblokoval Ndicka, ale ten druhý už dorazil do branky – 1:1.

86
    Za hosty hrozil Endo, hledal si prostor pro střelu a také jej našel, jenže ránu mu srazil dobře postavený Hinteregger.

85
    Zprava se k centru dostával Gonçalo Paciência, jeho pokus byl sražen.

84
    Kostić si chtěl dát záležet, jenže svou střelou trefil pouze tyč.

83
    Zprvu to vypadalo i na pokutový kop, ale nakonec se rozehrává přesně z hranice šestnáctky.

82
    Borré vystihl zpětnou příhru, dral se do pokutového území a při akci jej fauloval Waldemar Anton. Hostující obránce byl posledním a tak od sudího spatřil červenou kartu.