Sampdoria – Inter 2:2 (kon.) | Cagliari – Janov 2:3 (kon.) | Spezia – Udinese 0:1 (kon.)
Turín – Salernitana 4:0 (kon.) | AC Milán – Lazio 2:0 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 2:1 (kon.)
Spezia Calcio
0:1 (0:0)
Udinese Calcio
Neděle 12.09.2021, 15:00 • Alberto Picco, La Spezia • Italská Serie A • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:00:29)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:14.

Je konec. Spezia nakonec na domácí půdě podlehla Udinese poměrem 0:1. Už v 11. minutě hosté získali penaltu, ale ta následně byla odvolána. Následně byla hra velmi vyrovnaná a ve 40. minutě přišla zajímavá střela hostů, ovšem Zoet předvedl dobrý zákrok. V 60. minutě nebezpečně zakončoval Gerard Deulofeu, ovšem jeho pokus vyrazil brankář. V 85. minutě měl obrovskou šanci domácí Verde, ale jeho zakončení vyhlavičkoval před brankovou čárou obránce hostů. No a v 89. minutě rozhodl o vítězství Udinese Lazar Samardžič.

90+7

90+6
    Udinese se ale ubránilo a navíc přišel nedovolený zákrok domácího hráče.

90+6
    Následně domácí celek získal rohový kop z levé strany.

90+5
    Lazar Samardžič se tentokrát dopustil faulu na své polovině a Spezia rychle rozehrála.

90+5
    Udinese se snaží zdržovat co to jenom jde a domácím už moc času nezbývá.

90+4
    Janis Antiste přišel o balón na pravé straně a k němu se tak opět dostalo Udinese.

90+3
    Domácím se ale nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a navíc se dopustili jen faulu.

90+2
    Spezia už se opět snaží dostat rychle dopředu, ale proti zataženému Udinese to bude mít v nastavení velmi těžké.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc!
    89. Lazar SAMARDŽIČ - 0:1

89
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom jsme se dočkali branky, kterou dávají hosté a vedou 1:0! LAZAR SAMARDŽIČ dostal přihrávku před vápno od Makengy a následně se skvěle prokličkoval mezi dvěma hráči a parádně zakončil k pravé tyči. Asistence: Jean-Victor Makengo.

89
    Brandon Soppy se následně snažil něco vytěžit na pravé straně a získal alespoň autové vhazování.

88
    Spezia chce rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale další střela byla zblokována a do brejku jde Udinese.

87
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Brandon Soppy.
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Mato Jajalo.

86
    Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází Arkadiusz Reca.
    Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Eddie Salcedo.
    85. Nuytinck před brankovou čárou dokázal vyhlavičkovat střelu Verdeho!